Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Relacja II Liga - Grupa Zachodnia 2008/2009 - 16 runda
2008-10-18, 18:00 Miejsce rozgrywania meczu: Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Stroje: czarne (4-4-2)
0:0(0:0)
Zagłębie Sosnowiec
Stroje: czarne (4-4-2)
 
 


Sprawozdanie

W ósmym kolejnym meczu wyjazdowym przeciwko bydgoskiemu Zawiszy sosnowiczanie nie zdołali zdobyć bramki. Po raz ostatni Zagłębie strzeliło gola bydgoszczanom na ich terenie w sezonie 1965/1966. Był to jednocześnie trzeci z rzędu wyjazdowy mecz w tym sezonie, w którym piłkarze Zagłębia nie potrafili pokonać golkipera rywali. Na początku meczu przewagę miał zespół gospodarzy. Dwa pierwsze celne strzały na bramkę Zagłębia oddał były gracz naszego zespołu Piotr Bajera. Wraz z upływem pierwszej połowy do głosu zaczął dochodzić nasz zespół i przeprowadził kilka groźnych akcji. Najbliżej zdobycia gola dla naszego zespołu był w 41. minucie Michał Skórski, który z bliska strzelił nad poprzeczką.
Druga część meczu stała już na nieco słabszym poziomie. Nie było w niej tylu akcji i strzałów, co przed przerwą. Można było momentami odnieść wrażenie, że wynik remisowy jest na tyle korzystny dla obu zespołów, że boją się zaatakować nieco agresywniej i zagrać bardziej ofensywny futbol. Pod koniec meczu tempo gry osłabło, słabszy był także doping kibiców i momentami głośniejszy od dopingu był ryk silników motocyklistów, którzy nieopodał stadionu Zawiszy walczyli w Grand Prix.

MINUTA PO MINUCIE
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony