2009-06-05, 17:30 Miejsce rozgrywania meczu: Tychy
GKS Tychy
0:1(0:1)

0:1 - Arkadiusz Kłoda 11'
15' Krzysztof Bodziony 58' Maciej Mańka 61' Łukasz Wesecki

Kibice: 0 (0) Sędziowie: Jarosław Przybył - Tomasz Felusiak, Daniel Szpila (Opole)

W ostatnim meczu rundy wiosennej Zagłębie wygrało w Tychach z miejscowym GKS-em 1:0. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 11. minucie Arkadiusz Kłoda, który pokonał bramkarza gości strzałem głową po dośrodkowaniu Adriana Pajączkowskiego z rzutu rożnego.

96.0000
96' gwizdek Po 50 minutach i 40 sekundach kończy się II połowa. Zagłębie wygrywa w Tychach 1:0.
90' Druga połowa zostaje przedłużona o 6 minuty.
80' Po dośrodkowaniu Krzysztofa Bizackiego z rzutu wolnego Adrian Marek wybija piłkę na rzut rożny.
79' zmiana Pavol Hústava wchodzi na boisko za Grzegorza Dorobka.
77' Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów. Krzysztof Bizacki strzela lewą nogą i trafia w górną część poprzeczki bramki Zagłębia.
75' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu. Michał Wróbel za Piotra Smolca.
74' Po dośrodkowaniu Tomasza Kasprzyka z prawej strony boiska Mateusz Żyła strzela głową tuż nad poprzeczką.
71' Krzysztof Myśliwy przyjął piłkę stojąc tyłem do bramki, obrócił się z piłką i uderzył nad poprzeczką z około 20 metrów. To był pierwszy strzał w tej połowie.
68' zmiana Druga zmiana w szeregach gospodarzy - Mateusz Żyła zmienia Mirosława Wanię.
61' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Weseckiego za faul na Piotrze Smolcu.
58' żóta kartka Maciej Mańka ukarany żółtą kartką za faul na Grzegorzu Dorobku.
49' gwizdek Po 48 minutach i 40 sekundach gry kończy się pierwsza połowa meczu.
48' zmiana Zmiana w Zagłębiu. W miejsce kontuzjowanego Tomasza Balula na boisko wchodzi Wojciech Białek.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga część meczu.
45' Pierwsza połowa meczu zostaje przedłużona o 2 minuty.
34' Rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Tomasza Szatana zawodnicy GKS-u wybijają piłkę poza pole karne. Z około 20 metrów strzela Krzysztof Bodziony. Jego płaski strzał zostaje obroniony przez Marcina Suchańskiego.
31' Róg dla Tychów. Dośrodkował Tomasz Kasprzyk. Piłkę zbyt krótki wypiąstkował Maciej Gostomski, a Mirosław Wania z około 12 metrów strzelił nad bramką.
30' Minęło pół godziny meczu. Przez ostatnie 13 minut nie było o czym pisać.
17' Grzegorz Dorobek podał do Krzysztofa Bodzionego, a ten strzelił zza pola karnego obok bramki gospodarzy.
16' zmiana Pierwsza zmiana w GKS-ie. Łukasz Wesecki zmienia Mateusza Wróbla.
15' żóta kartka Krzysztof Bodziony ukarany żółtą kartką za faul na Krzysztofie Bizackim.
11' gol - piłka nożna 0:1^;Z rzutu rożnego dośrodkował Adrian Pajączkowski, a Arkadiusz Kłoda głową posłał piłkę do siatki.
6' Rzut wolny dla gospodarzy. Miękka wrzutka Tomasza Kasprzyka, zamieszanie w polu karnym i Maciej Gostomski wybija piłkę an rzut rożny.
4' Z prawej strony boiska w pole bramkowe zagrał Krzysztof Myśliwy, a Marcin Suchański uprzedził Piotra Smolca.
3' Po dośrodkowaniu Mirosława Wani sam na sam z Maciejem Gostomskim, znalazł się Krzysztof Bizacki, ale zamiast strzelić, podał piłkę w ręce naszemu bramkarzowi.
2' Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Tomasza Szatana piłkę łapie Marcin Suchański.
1' gwizdek Mecz się rozpoczął. Zaczęli sosnowiczanie.
0' 17:20 Witamy ze stadionu GKS Tychy. Za około 10 minut rozpocznie się mecz ostatniej kolejki II ligi pomiędzy gospodarzami a Zagłębiem Sosnowiec.