2009-05-23, 17:00 Miejsce rozgrywania meczu: Żagań
Czarni Żagań
1:0(0:0)

1:0 - Paschal Obinna Ekwueme 67'
17' Khady Kazadi-Leonowicz 49' Krzysztof Myśliwy 58' Dariusz Piechowiak 78' Grzegorz Dorobek 83' Michał Bała

Kibice: 0 (40) Sędziowie: Łukasz Bednarek, Krzysztof Jabłoński, Piotr Kotulski

Po trzech punktach zdobytych w Sosnowcu z liderem z Kluczborka, dziś przyszło nam przełknąć gorycz porażki w meczu z dużyną Czarnych ¯agań.

94.0000
94' gwizdek Koniec spotkania. Zagłębie przegrywa w Żaganiu.
93' zmiana Zmiana w drużynie Czarnych. Kamiński wchodzi za Ekwueme
83' żóta kartka Żółta kartka dla Michała Bały
78' żóta kartka Żółta kartka dla Grzegorza Dorobka
71' zmiana Ostatnia zmiana w drużynie Zagłębia - Skórski schodzi z boiska a w jego miejsce wchodzi Dorobek
67' gol - piłka nożna 1:0^;1:0^;Gol dla drużyny Czarnych, po wrzutce z prawej strony boiska piłka trafia do Ekwueme, który przerzuca Gostomskiego.
61' zmiana Robert Gaca wchodzi na boisko za Kostka
58' zmiana Piotr Smolec wchodzi na boisko za Tomasza Łuczywka
58' żóta kartka Żółtko dla Piechowiaka za faul na Arkadiuszu Kłodzie
57' Piękny strzał Dariusza Piechowiaka i jeszcze piękniejsza parada Maćka Gostomskiego, który wyciągnął się jak struna i sparował piłkę.
54' Arkadiusz Kłoda strzela z narożnika pola karnego nad poprzeczką.
49' żóta kartka Krzysztof Myśliwy pada w polu karnym podcinany przez zawodnika Czarnych, jednak sędzia traktuje to jako próbę wymuszenia rzutu karnego i karze Myśliwego żółtą kartką.
46' zmiana Przed drugą połową mamy jedną zmianę w drużynie Zagłębia. Za Bartka Sochę wejdzie Krzysztof Myśliwy
46' gwizdek Po 46 minutach i 8 sekundach sędzia kończy pierwszą połowę.
46' Na 30-tym metrze kiksuje Adrian Marek, nie udaje mu się wybić piłki. Błąd Adriana wykorzystał Ekwueme, który biegł sam na sam z Gostomskim, jednak poprzez głupią zabawę traci piłkę - odbiera mu ją Balul.
38' Długo nic nie pisaliśmy bo na boisku nic ciekawego się nie wydarzyło. Dopiero w 38 minucie mocnym strzałem z prawej strony pola karnego popisał się Rafał Pietrzak. Bramkarz Czarnych nie zdołał złapać piłki, wypluł ją przed siebie, ale popisał się refleksem i złapał ją zaraz w ręce. Także nadal 0-0
18' Rzut wolny dla Zagłębia. Pietrzak strzela w okienko, jednak bramkarz Czarnych paruję piłkę na bok.
17' żóta kartka Kazadi ukarany żółtą kartką za faul na Filipowiczu.
16' Kłoda z prawej strony podaje do Pietrzaka, ten obsługuje piłką Tomasza Łuczywka który strzela - niestety obok bramki Czarnych.
9' Akcja Żagania, Ekwueme podaje do Wolaka w pole karne Zagłębia, Wolak strzela ale Gostomski ponownie broni.
5' Akcja zawodników Zagłębia Sosnowiec, w pole karne drużyny Czarnych wpada Tomasz Łuczywek oddaje strzał ale bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.
5' Ekwueme decyduje się za strzał zza pola karnego, ale pewnie broni Gostomski.
0' gwizdek Sędzia Łukasz Bednarek daje piłkarzom znać, że można zaczynać.
0' Na stadionie w Żaganiu ciężko jest z dostępem do prądu, a z dostępem do Internetu również są problemy. W związku z powyższym relacja Live będzie przebiegać w telegraficznym skrócie. Prosimy o wyrozumiałość.
0' Witamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w Sosnowcu ;-) Dzisiaj w 32 kolejce zachodniej grupy II ligi Zagłębie Sosnowiec na stadionie w Żaganiu zamierzy się z zespołem Czarnych.