Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Nowym Sączu Paulina Skóra, 2020-06-30, 22:27

Na konferencji prasowej po meczu Sandecji Nowy Sącz z Zagłębiem Sosnowiec pojawili się Krzysztof Dębek oraz Tomasz Kafarski
Konferencja prasowa po meczu w Nowym Sączu

Krzysztof Dębek:

- Zremisowaliśmy w bardzo trudnym spotkaniu. Zdobyliśmy cenny punkt na trudnym terenie. W pierwszej połowie dobrze zrealizowaliśmy narzucony plan, nie chcieliśmy grać wysoko ani ułatwiać gry rywalom. Zdobyliśmy bramkę i przeprowadziliśmy 2-3 szybkie ataki. To był nasz plan na pierwszą połowę. W tym miejscu trzeba pogratulować Filipowi Karbowemu, który zdobył bardzo ładną bramkę. Natomiast druga połowa to takie nieco podświadome bronienie wyniku, zawodnicy mniej wierzyli w to, że mogą dłużej utrzymać piłkę. Po stracie bramki próbowaliśmy jeszcze grać, jak równy z równym, ale po objęciu prowadzenia gramy zdecydowanie za nisko. Sandecja stworzyła wiele dobrych sytuacji, zasłużyli na tę bramkę. Zdobyliśmy w Nowym Sączu jeden punkt. Warto także wspomnieć o świetnym stzale Karbowego z rzutu wolnego, po którym jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz Sandecji. Bierzemy to, co mamy i wracamy do domu.

- Mecz trwa 90 minut, jest za wiele niepotrzebnych fragmentów w naszym wykonaniu, tutaj było to zbyt szybka chęć bronienia wyniku. Sandecja po zdobyciu bramki także się cofnęła i myślała o obronie. Nie doszukiwałbym się tutaj drugiego dna. Po stracie bramki mieliśmy swoje okazje do wyjścia na prowadzenie. Brawa dla Sandecji, pokazali ogromny charakter. 

Tomasz Kafarski:

 - Dla nas był to szczególny mecz, poniewa z pierwszy raz zagraliśmy przed swoimi kibicami. Trzeba zaakceptować ten wynik. W pierwszej połowie mieliśmy wszystko pod kontrolą, ale stracona bramka nieco pokrzyżowała nam plany. Brakowało nam nieco pazerności i dokładności w wykończeniu. W drugiej połowie drużyna dobrze zareagowała, oddaliśmy bardzo wiele strzałów. 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
15 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed, samobójcza (Mariusz Magiera, Bełchatów)

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Mateusz Szwed
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 -
Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
4 -  Patryk Małecki,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz,  Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2 - Quentin Seedorf, Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-07-10, 20:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-07-14, 17:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-07-17, 17:40Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-07-25, 17:40Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony