Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Fabian Piasecki: Wykonałem swój plan (pt), 2019-11-29, 22:37

- Chciałem systematycznie grać na pozycji numer dziewięć i zdobywać bramki - podsumował rundę jesienną w swoim wykonaniu najlepszy strzelec Zagłębia, który dzięki dziesiątemu trafieniu zapewnił Zagłębiu zwycięstwo nad Niecieczą.
Fabian Piasecki: Wykonałem swój plan

- W końcu zdobyliśmy 3 punkty. Podtrzymujemy też passę u siebie, gdzie nie przegraliśmy kolejnych czterech meczów, w tym mieliśmy trzy zwycięstwa. Cieszy nas dzisiejsza wygrana, bo daje trochę oddechu i pozwala w spokoju odpocząć po rundzie.

Nie wiem z czego wynikała tak słaba pierwsza połowa. Może trochę z tego, że był to ostatni mecz i wszyscy byli już głowami w domach przy świętach. W drugiej połowie wyglądało to już lepiej, tworzyliśmy sytuacje i najważniejsze, że komplet punktów został w Sosnowcu.

Żólta kartka była zaplanowana, bo ze względu na zapisy w kontrakcie i tak nie mógłbym zagrać w meczu przeciwko Miedzi. Miałem wcześniej trzy kartki, teraz dostałem czwartą i o to chodziło, bo po co później pauzować w kolejnym meczu.

Swój plan w tej rundzie wykonałem, bo chciałem systematycznie grać na pozycji numer dziewięć i zdobywać bramki. Jeśli chodzi o drużynę, to dłuższy temat. Nowy zespół, nowy trener, później zmiana trenera. Przyszedł Dariusz Dudek, który próbuje nas odbudować. Ta runda była dla nas strasznie chwiejna, bo przydarzały się porażki, które nie powinny się zdarzać, jak choćby ta w Grudziądzu. To boli, dlatego tym bardziej się cieszę, że wygraliśmy ostatni mecz.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
5 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk,Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-04, 20:40GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony