Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Wigrami Paulina Skóra, 2019-11-09, 21:06

Na konferencji prasowej po spotkaniu Zagłębia Sosnowiec z Wigrami Suwałki pojawili się Dariusz Dudek oraz Paweł Cretti
Konferencja prasowa po meczu z Wigrami

Dariusz Dudek:

- Chciałbym podziękować zawodnikom za realizację zadań taktycznych. Był to trudny mecz dla nas. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórym nasz styl gry nadal może się nie podobać, ale musimy mierzyć siły na zamiary. Chcemy odbudować Zagłębie, aby mogło grać ładnie w ofensywie i wygrywać. Na ten moment nie jesteśmy na to przygotowani, ale proszę o cierpliwość. To jest trudny okres dla zawodników, ale także dla całego klubu. Moim zdaniem, nasze ostatnie wyniki pokazują, że idziemy w dobrym kierunku i to jest dla mnie najważniejsze.

- Kończymy rundę jesienną na dziewiątym miejscu. Jednak analizując ostatni okres muszę stwierdzić, że jestem z tego zadowolony.

- Piotr Polczak doznał podczas wczorajszego treningu urazu. Znalazł się dzisiaj w pierwszym składzie na ten mecz, jednak po rozgrzewce doszedł do wniosku, że nie jest w stanie zagrać, dlatego musiałem dokonać zmiany jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

Paweł Cretti:

- Najbardziej niezadowoleni jesteśmy z wyniku, wiem, że jest to najważniejsze, ale ja jestem trenerem tej drużyny od niedawna i muszę patrzeć na to trochę szerzej. Widziałem dużo pozytywów w naszej grze, szczególnie jeżeli chodzi o organizację gry ofensywnej, jednak zabrakło finalizacji. Musimy poprawić nasze zachowanie po stracie piłki. Zagłębie miało określony pomysł na ten mecz i to było widać. Gratuluję trenerowi Dudkowi, że udało mu się wprowadzić w życie swój plan. Uważam, że mimo przegranej, ten mecz był najlepszy pod względem stylu gry.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
5 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk,Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-04, 20:40GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony