Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Wigrami Paulina Skóra, 2019-11-09, 21:06

Na konferencji prasowej po spotkaniu Zagłębia Sosnowiec z Wigrami Suwałki pojawili się Dariusz Dudek oraz Paweł Cretti
Konferencja prasowa po meczu z Wigrami

Dariusz Dudek:

- Chciałbym podziękować zawodnikom za realizację zadań taktycznych. Był to trudny mecz dla nas. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórym nasz styl gry nadal może się nie podobać, ale musimy mierzyć siły na zamiary. Chcemy odbudować Zagłębie, aby mogło grać ładnie w ofensywie i wygrywać. Na ten moment nie jesteśmy na to przygotowani, ale proszę o cierpliwość. To jest trudny okres dla zawodników, ale także dla całego klubu. Moim zdaniem, nasze ostatnie wyniki pokazują, że idziemy w dobrym kierunku i to jest dla mnie najważniejsze.

- Kończymy rundę jesienną na dziewiątym miejscu. Jednak analizując ostatni okres muszę stwierdzić, że jestem z tego zadowolony.

- Piotr Polczak doznał podczas wczorajszego treningu urazu. Znalazł się dzisiaj w pierwszym składzie na ten mecz, jednak po rozgrzewce doszedł do wniosku, że nie jest w stanie zagrać, dlatego musiałem dokonać zmiany jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

Paweł Cretti:

- Najbardziej niezadowoleni jesteśmy z wyniku, wiem, że jest to najważniejsze, ale ja jestem trenerem tej drużyny od niedawna i muszę patrzeć na to trochę szerzej. Widziałem dużo pozytywów w naszej grze, szczególnie jeżeli chodzi o organizację gry ofensywnej, jednak zabrakło finalizacji. Musimy poprawić nasze zachowanie po stracie piłki. Zagłębie miało określony pomysł na ten mecz i to było widać. Gratuluję trenerowi Dudkowi, że udało mu się wprowadzić w życie swój plan. Uważam, że mimo przegranej, ten mecz był najlepszy pod względem stylu gry.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony