Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Marciniak sędzią meczu z Wigrami JP, 2019-11-07, 20:39

Głównym sędzią sobotniego meczu 17. kolejki Fortuna I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Wigrami Suwałki będzie 35-letni Tomasz Marciniak z Płocka.
Tomasz Marciniak sędzią meczu z Wigrami

Na liniach sędziemu Tomaszowi Marciniakowi asystować będą Michał Pierściński z Warszawy i Krzysztof Nejman z Płocka. Obowiązki arbitra technicznego będzie pełnił Kamil Chmielewski z Warszawy.

Tomasz Marciniak w sobotę poprowadzi piąty mecz w karierze z udziałem Zagłębia Sosnowiec. Do tej pory arbiter z Płocka prowadził trzy mecze sosnowiczan w I lidze -  jesienią 2015 domowy z Chojniczanką Chojnice (2:1) i jesienią 2016 domowy z Bytovią Bytów (3:3) i w tej rundzie domowymecz z Miedzią Legnica (1:0) - i jeden mecz w II lidze, jesienią 2013 wyjazdowy z Gryfem Wejherowo (2:2).


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
REKLAMA REKLAMA  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński,  Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Szymon Pawłowski, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Jakub Sangowski,  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony