Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Marciniak sędzią meczu z Wigrami JP, 2019-11-07, 20:39

Głównym sędzią sobotniego meczu 17. kolejki Fortuna I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Wigrami Suwałki będzie 35-letni Tomasz Marciniak z Płocka.
Tomasz Marciniak sędzią meczu z Wigrami

Na liniach sędziemu Tomaszowi Marciniakowi asystować będą Michał Pierściński z Warszawy i Krzysztof Nejman z Płocka. Obowiązki arbitra technicznego będzie pełnił Kamil Chmielewski z Warszawy.

Tomasz Marciniak w sobotę poprowadzi piąty mecz w karierze z udziałem Zagłębia Sosnowiec. Do tej pory arbiter z Płocka prowadził trzy mecze sosnowiczan w I lidze -  jesienią 2015 domowy z Chojniczanką Chojnice (2:1) i jesienią 2016 domowy z Bytovią Bytów (3:3) i w tej rundzie domowymecz z Miedzią Legnica (1:0) - i jeden mecz w II lidze, jesienią 2013 wyjazdowy z Gryfem Wejherowo (2:2).


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
- Fabian Piasecki
4 - Szymon Pawłowski
3 - Patryk Małecki
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
7 - Szymon Pawłowski
4 - Fabian Piasecki
3 - Patryk Małecki, Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj,  Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
3 - Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Patryk Małecki,
2 - Tomasz Hołota,  Fabian Piasecki, Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 -  Płamen Kraczunow, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-11-16, 12:40Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2019-11-23, 16:00Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2019-11-30, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony