Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jarosław Przybył sędzią meczu w Płocku JP, 2019-05-16, 17:15

Jarosław Przybył z Kluczborka poprowadzi ostatni w tym sezonie mecz Zagłębia w Lotto Ekstraklasie.
Jarosław Przybył sędzią meczu w Płocku

Na liniach sędziemu Przybyłowi w Płocku pomagać będą Konrad Sapela z Łodzi i Dariusz Bohonos z Gdańska. Na sędziego technicznego mianowano Wojciecha Mycia z Lublina. Także w wozie VAR pracować będą arbitrzy z Lublina - Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Dla 43-letniego Jarosława Przybyła będzie to czwarty w tym sezonie mecz z udziałem sosnowiczan. Wcześniej miał okazję prowadzić starcia z Pogonią Szczecin (3:0), Jagiellonią Białystok (1:4) i Wisłą Kraków (4:3). Wszystkie odbyły się na Stadionie Ludowym.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie
Sonda
Kto był najlepszym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2018/2019
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony