Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konrad Wrzesiński przed meczem z Pogonią Szczecin Paulina Skóra, 2018-12-06, 22:07

Przed Zagłębiem Sosnowiec długa podróż do Szczecina oraz ciężki mecz z tamtejszą Pogonią. Co przed tym starciem, w rozmowie z klubową telewizją, powiedział Konrad Wrzesiński?
Konrad Wrzesiński przed meczem z Pogonią Szczecin

- Po meczu z Lubinem byliśmy na siebie wściekli. Każdy z nas był bardzo załamany swoją postawą. Nie znajdujemy usprawiedliwienia po tym meczu. Rozumiemy zdenerwowanie trenera oraz naszych kibiców. Było i jest nam wstyd za to spotkanie. Graliśmy bardzo źle. 

- Chciałbym powtórzyć mój wyczyn z sierpnia i znów zdobyć bramkę w meczu z Pogonią. Jednak nie jest to dla mnie najważniejsze. Najważniejsze jest to, abyśmy wrócili stamtąd z punktami. Jesteśmy w bardzo złej sytuacji i musimy walczyć o każdy punkt.

- Potrzebujemy wsparcia kibiców. Deceniamy to, że zawsze nas wspierają. Nawet po tym słabym meczu z Lubinem nie odwrócili się od nas, tylko mówili, że wierzą w dobry wynik w Szczecinie. To z pewnością bardzo nam pomaga.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie
Sonda
Kto był najlepszym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2018/2019
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony