II liga koszykówki: Zagłębie Sosnowiec - KKS Tarnowskie Góry 79:67 II liga koszykówki: Zagłębie Sosnowiec - KKS Tarnowskie Góry 79:67 2018-12-09, 19:39, Komentarze Komentarze: 0 Koszykarze Zagłębia przerwali serię dwóch kolejnych porażek i wygrali we własnej hali z KKS-em Tarnowskie Góry 79:67. Czytaj więcej
Gorzki jubileusz Udovičicia Gorzki jubileusz Udovičicia 2018-12-09, 11:28, Komentarze Komentarze: 0 O wczorajszym spotkaniu z Pogonią Szczecin pewnie wszyscy wolelibyśmy zapomnieć. Zagłębie znowu przegrało i jeszcze bardziej skomplikowało sobie ligową sytuację. Jednak z jednego powodu ten mecz był wyjątkowy.   Czytaj więcej
ZSTV: Doping Zagłębiaków w Szczecinie ZSTV: Doping Zagłębiaków w Szczecinie 2018-12-08, 22:03, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy wideo z dopingu kibiców Zagłębia Sosnowiec na wyjazdowym meczu z Pogonią w Szczecinie. Czytaj więcej
Galeria zdjęć ze Szczecina Galeria zdjęć ze Szczecina 2018-12-08, 21:48, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych podczas meczu Pogoni Szczecin z Zagłębiem Sosnowiec. Do obejrzenia jest aż 85 fotografii. Czytaj więcej
Skrót meczu w Szczecinie Skrót meczu w Szczecinie 2018-12-08, 21:22, Komentarze Komentarze: 0 Na oficjalnej stronie Ekstraklasy dostępny jest trwający ponad 5 minut skrót z meczu Pogoni Szczecin z Zagłębiem Sosnowiec. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w Szczecinie Konferencja prasowa po meczu w Szczecinie 2018-12-08, 21:19, Komentarze Komentarze: 3 Trener Zagłębia Valdas Ivanauskas nie rozwodził się zbyt długo nad meczem w Szczecinie. Nieco więcej do powiedzenia miał szkoleniowiec Pogoni. Czytaj więcej
Ze Szczecina na tarczy Ze Szczecina na tarczy 2018-12-08, 17:29, Komentarze Komentarze: 24 Zagłębie przegrało w Szczecinie 0:1 po golu Spasa Delewa w 63. minucie. Nasz zespół grał od 74. minuty w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Alexandre Cristovao. W doliczonym czasie gry Dawid Kudła obronił karnego. Czytaj więcej
Konrad Wrzesiński przed meczem z Pogonią Szczecin Konrad Wrzesiński przed meczem z Pogonią Szczecin 2018-12-06, 22:07, Komentarze Komentarze: 0 Przed Zagłębiem Sosnowiec długa podróż do Szczecina oraz ciężki mecz z tamtejszą Pogonią. Co przed tym starciem, w rozmowie z klubową telewizją, powiedział Konrad Wrzesiński? Czytaj więcej
Przed meczem w Szczecinie Przed meczem w Szczecinie 2018-12-06, 22:00, Komentarze Komentarze: 1 W sobotę przed drużyną z Sosnowca najdalszy wyjazd w sezonie. Zagramy z jedną z dwóch drużyn Lotto Ekstraklasy, z którymi udało nam się już odnieść zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Czytaj więcej
Znamy sędziów meczu z  Pogonią Szczecin! Znamy sędziów meczu z Pogonią Szczecin! 2018-12-06, 16:31, Komentarze Komentarze: 0 PZPN, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, ogłosił nazwiska sędziów, którzy będą rozjemcami meczów 18. kolejki Ekstraklasy.  Czytaj więcej