Urodziny Adama Bensza 2006-04-25, 06:23, Komentarze Komentarze: 0 Swoje 21 urodziny w dniu dzisiejszym obchodzi bramkarz naszego zespołu Adam Bensz. Z tej okazji pragniemy zlożyć Adamowi najserdeczniejsze życzenia, spełnienia wszystkich marzeń tych sportowych oraz prywatnych, pogody ducha, oraz co najważniejsze, aby w przyszłym sezonie piłkarskim, Adam ... Czytaj więcej
Ocena pracy sędziego w spotkaniu Heko - Zagłębie 2006-04-24, 15:34, Komentarze Komentarze: 0 Arbitrem głównym spotkania XXIII kolejki II ligi pomiędzy Heko Czermno a Zagłębiem Sosnowiec, wygranym przez nasz zespół 2:1, był Dariusz Giejsztorewicz z Suwałk. Według obserwatora, którym był Pan Wylot, sędzia ten zasłużył na najniższą notę spośród prowadzących spotkania ... Czytaj więcej
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Wysoka 3:0 (2:0) 2006-04-23, 15:58, Komentarze Komentarze: 0 W rozegranym dziś na stadionie imienia Jana Ciszewskiego meczu A-klasy, rezerwy Zagłębia po bramkach Bartłomieja Chwalibogowskiego, Adriana Marka i Tomasza Szatana pokonały LKS Wysoka 3:0. Czytaj więcej
Film z meczu Zagłębie - Drwęca N.M.L 2006-04-23, 14:22, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy film z meczu Zagłębie - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Film zajmuje 8 mega i można w nim zobaczyć bramkę Tadeusza Tyca oraz najlepsze sytuacje spotkania [film]. Czytaj więcej
Oceń występ 2006-04-23, 11:09, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do zabawy. Oceń występ naszych piłkarzy grających w sobotnim meczu ligowym. Czytaj więcej
Klasyfikacja strzelców II ligi 2006-04-23, 06:42, Komentarze Komentarze: 0 Na czele klasyfikacji strzelców po XXIV kolejce II ligi nie zaszły żadne zmiany. Liderem pozostaje nadal Bartłomiej Grzelak z Widzewa £ód¼ z 15 bramkami. W tej kolejce najlepszy strzelec II ligi nie pokonał bramkarza rywali i zajmujący drugą pozycję w klasyfikacji strzelców, Grzegorz ... Czytaj więcej
Złe passe przerwane, dobra passa trwa 2006-04-22, 23:28, Komentarze Komentarze: 0 Zwycięstwo Zagłębia nad Drwęcą pozwoliło przerwać naszej drużynie dwie fatalne passe związane z meczami na Stadionie Ludowym. Do dzisiaj Zagłębie nie wygrało czterech meczów z rzędu u siebie i nie strzeliło bramki aż przez 353 minuty. W 37. minucie meczu z Górnikiem Polkowice ... Czytaj więcej
Fotorelacja z meczu Zagłębie - Drwęca 2006-04-22, 22:25, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy fotorelację z meczu Zagłębia z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie zakończonego zwycięstwem naszego zespołu 1:0. Do obejrzenia jest aż 38 fotek. [galeria] Czytaj więcej
strona 929/1191 | pierwsza | poprzednia |  927   928   929  930   931   932   933   934   | następna | ostatnia