Wyjazd do Jaworzna 2005-05-07, 15:16, Komentarze Komentarze: 0 Pierwsze zdjęcia z wyjazdu do Jaworzna . [galeria]. Czytaj więcej
Główny cel to utrzymanie 2005-05-07, 10:30, Komentarze Komentarze: 0 Zagłębie Sosnowiec wygrywając cztery mecze z rzędu zapewni sobie praktycznie utrzymanie w II lidze. Dwa mecze już są wygrane – z Bełchatowem i Radomskiem. Wygrywając dwa pozostałe można będzie powalczyć o coś dodatkowego, czyli baraże. Trener Tochel: „ Spotkaliśmy się ... Czytaj więcej
Przed meczem ze Szczakowianką 2005-05-06, 21:40, Komentarze Komentarze: 0 - Pomimo że gramy co trzy dni, to badania wykazały, że zakwaszenie krwi zawodników spada. Jednak dobre przygotowanie do sezonu nie gwarantuje jeszcze zwycięstw - liczą się determinacja, zaangażowanie, a jestem przekonany, że w derbowym spotkaniu ze Szczakowianką o te cechy martwić się ... Czytaj więcej
Miasta Zagłębia w grze o "Euro 2012" 2005-05-06, 12:31, Komentarze Komentarze: 0 Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu odbyło się spotkanie w sprawie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. W spotkaniu udział wzięli m.in. prezydent Sosnowca Kazimierz Górski, przewodniczący Rady Miejskiej w Sosnowcu Bogusław Kabała, wiceprezydent Dąbrowy Górniczej Waldemar ... Czytaj więcej
Oddali samochód Adżemowi 2005-05-06, 11:36, Komentarze Komentarze: 0 Zagłębie Sosnowiec ma zagorzałych kibiców w różnych środowiskach. Admir Adżem, obrońca drugoligowej drużyny, chodził ostatnio markotny, bo złodzieje ukradli mu samochód. Wieść rozniosła się po mieście i auto błyskawicznie się odnalazło. Czytaj więcej
Fotorelacja z Radomska 2005-05-04, 21:57, Komentarze Komentarze: 0 Przedstawiamy zdjęcia z dzisiejszego spotkania pomiędzy Radomskiem a Zagłębiem Sosnowiec, który zakończył sie wynikiem 2-1 dla sosnowiczan.[galeria]. Czytaj więcej
Podłęże Jaworzno - Zagłębie II 2:2 (1:2) 2005-05-03, 18:57, Komentarze Komentarze: 0 Rezerwy Zagłębia niespodziewanie zremisowały w wyjazdowym meczu z Podłężem Jaworzno 2:2. II zespół Zagłębia prowadził 2:0 po bramkach Antczaka (11. minuta, rzut karny) i Stemplewskiego (30. minuta). Gole dla gospodarzy zdobyli w 38. minucie z karnego Ostrowski i w 54. minucie Toma. Czytaj więcej
Kontynuacja remontu Stadionu Ludowego 2005-05-03, 11:35, Komentarze Komentarze: 0 500 tysięcy złotych przeznaczą władze miasta na dalszą modernizację Stadionu Ludowego. Wyremontowane zostaną dwa sektory obok trybuny krytej, które obecnie są zamknięte, a także tunel, którym piłkarze wchodzą na boisko. Część środków przeznaczona zostanie na poprawę ... Czytaj więcej
Fotorelacja meczu Zagłębie - GKS Bełchatów 2005-04-30, 18:41, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego spotkania, w którym Zagłębie Sosnowiec pokonało lidera II ligi GKS Bełchatów 2-0. [galeria]. Czytaj więcej
Sportowy weekend!! 2005-04-28, 16:43, Komentarze Komentarze: 0 Sobota, 30 kwietnia