Zagłębie - Walka 2:2 2005-02-16, 16:30, Komentarze Komentarze: 0 W sparingowym spotkaniu rozegranym na bocznej płycie Stadionu Ludowego Zagłębie zremisowało z trzecioligową Walką Makoszowy 2:2 (2:2). Pierwotnie mecz miał sie odbyć na sztucznej płycie Stadionu Śląskiego, ale po raz kolejny Stadion Śląski nie stanął na wysokości zadania i nie ... Czytaj więcej
Nasze argumenty w walce o stadion w Gazecie Wyborczej 2005-02-16, 10:16, Komentarze Komentarze: 0 Integracja zagłębiowskiej społeczności oraz możliwość organizowania masowych imprez to główne korzyści, jakie zdaniem autorów projektu przyniosłoby zbudowanie nowoczesnego obiektu piłkarskiego w Zagłębiu. Czytaj więcej
Sparing z Walką 2005-02-15, 16:53, Komentarze Komentarze: 0 Jutro, tj. w środę 16 lutego 2005 r., Zagłębie rozegra kolejną grę kontrolną. Rywalem sosnowiczan będzie III-ligowa Walka Zabrze, a spotkanie odbędzie się na sztucznej płycie bocznego boiska Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Początek o 12:00. Będzie to prawdopodobnie ostatni sparing ... Czytaj więcej
Zagłębie piąte w X Memoriale Włodzimierza Mazura 2005-02-12, 19:10, Komentarze Komentarze: 0 Czarni Sosnowiec pokonali Źródło Kromołów 2:1 i po raz drugi z rzędu wygrali w Memoriale Włodzimierza Mazura. Remisy Zagłębia ze Źródłem (2:2) i Milenium Wojkowice (1:1) oraz "układ" między Źródłem i Milenium w ostatnim meczu grupy sprawiły, że Zagłębie zajęło 3. miejsce w ... Czytaj więcej
Zagłębie - Odra Wodzisław 1:1 2005-02-12, 12:17, Komentarze Komentarze: 0 Remisem 1:1 zakończył się sparing Zagłębia z Odrą Wodzisław. Goście prowadzili od 36. minuty, kiedy Piotr Rocki wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Jarosława Lutego na Jacku Ziarkowskim. Wyrównującą bramkę, 4 minuty przed końcem meczu, pięknym strzałem zdobył Mariusz Ujek. ... Czytaj więcej
Zjednoczeni dla Euro 2012 2005-02-11, 09:54, Komentarze Komentarze: 0 Ruszyła akcja mająca na celu zebranie podpisów pod petycją do prezydentów miast zagłębiowskich w sprawie włączenia Zagłębia w organizację Mistrzostw Europy w 2012 r. a tym samym powstanie stadionu z prawdziwego zdarzenia. Podpisy można składać w Sklepie Kibica przy ulicy Targowej. ... Czytaj więcej
Sobota z Zagłębiem 2005-02-10, 14:49, Komentarze Komentarze: 0 W najbliższą sobotę, tj. 12 lutego 2005, Zagłębie będzie rywalizowało na dwóch frontach. O 10:00 na bocznej płycie Stadionu Ludowego odbędzie się sparing z Odrą Wodzisław, a pó¼niej nasz zespół przeniesie się na halę przy ul. Żeromskiego, gdzie odbędą się X Halowe Mistrzostwa ... Czytaj więcej
Ligowy weekend!! 2005-02-10, 10:14, Komentarze Komentarze: 0 11 lutego - piątek: Huragan Sosnowiec - Skarbek Tarnowskie Góry (Tenis Stołowy, gimnazjum nr 16) godz. 18.00
12 lutego - sobota: CKS Czelad¼ - MOSiR Krosno (Koszykówka) godz. 18.00 13 lutego - niedziela Filar Sosnowiec - Piątka Tczew (Koszykówka) godz. 17:00