Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
II liga koszykówki: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 77:76 II liga koszykówki: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 77:76 2017-11-12, 19:26, Komentarze Komentarze: 0 W meczu 9. kolejki II ligi koszykówki po emocjonującej końcówce Zagłębie pokonało na własnym parkiecie jednym punktem drużynę Cracovii. Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu w Tychach Galeria zdjęć z meczu w Tychach 2017-11-12, 16:06, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu GKs-u Tychy z Zagłębiem Sosnowiec. W galerii prezentujemy 53 fotografie. Czytaj więcej
Skrót meczu GKS Tychy - Zagłębie Skrót meczu GKS Tychy - Zagłębie 2017-11-12, 15:31, Komentarze Komentarze: 0 Telewizja Polsat Sport opublikowała na swojej stronie internetowej niespełna 2,5-minutowy skrót meczu GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w Tychach Konferencja prasowa po meczu w Tychach 2017-11-12, 15:25, Komentarze Komentarze: 0 - Niepotrzebnie wdaliśmy sie w kopaninę. Nie graliśmy tego, co chcieliśmy. Nie jestem do końca zadowolony z wyniku - podsumował spotkanie w Tychach Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Wyjazdowej niemocy ciąg dalszy Wyjazdowej niemocy ciąg dalszy 2017-11-12, 14:40, Komentarze Komentarze: 5 Zagłębie nie potrafiło wygrać dziewiątego kolejnego meczu wyjazdowego. Sosnowiczanie prowadzili w Tychach od 30. minuty po golu Szymona Lewickiego. Wyrównał 10 minut później Kamil Zapolnik. Czytaj więcej
Przed meczem w Tychach Przed meczem w Tychach 2017-11-10, 18:22, Komentarze Komentarze: 0 Czy Zagłębie wreszcie przełamie wyjazdową niemoc i zaliczy w 2017 komplet zwycięstw w meczach z rywalami ze Śląska? Czytaj więcej
Mecz z Górnikiem Łęczna w Polsacie Sport Mecz z Górnikiem Łęczna w Polsacie Sport 2017-11-09, 13:37, Komentarze Komentarze: 0 Mecz 19. kolejki Nice I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Górnikiem Łęczna odbędzie się w piątek 24 listopada o 20:45 i będzie transmitowany w Polsacie Sport. Czytaj więcej
strona 5/1340 | pierwsza | poprzednia |  3   4   5  6   7   8   9   10   | następna | ostatnia