Mecz z Chrobrym w Polsacie Sport Mecz z Chrobrym w Polsacie Sport 2018-04-20, 22:00, Komentarze Komentarze: 1 Mecz 29. kolejki Nice I ligi pomiędzy Chrobrym Głogów a Zagłębiem Sosnowiec będzie transmitowany na żywo w Polsacie Sport. Czytaj więcej
Zagłębie zagra w Suwałkach Zagłębie zagra w Suwałkach 2018-04-20, 21:44, Komentarze Komentarze: 0 Piłkarze i kibice Zagłębia na najdłuższy wyjazd w sezonie jadą w dobrych humorach. Czy w równie dobrych nastrojach minie powrót? Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu z Chojniczanką Zdjęcia z meczu z Chojniczanką 2018-04-14, 21:30, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z meczu Chojniczanka  Chojnice - Zagłębie Sosnowiec, wygranego przez naszą drużynę 2-0. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w Chojnicach Konferencja prasowa po meczu w Chojnicach 2018-04-14, 21:12, Komentarze Komentarze: 0 - Dziś mógłbym wyróżnić wszystkich, ale Alex Cristovao zrobił róźnicę i to było widać - powiedział po meczu w Chojnicach trener Zagłębia Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Pierwsze zwycięstwo w Chojnicach! Pierwsze zwycięstwo w Chojnicach! 2018-04-14, 18:56, Komentarze Komentarze: 5 Zagłębie po raz pierwszy w historii triumfowało w Chojnicach. Sosnowiczanie wygrali 2:0. W 11. minucie "swojaka" strzelił Wojciech Lisowski, a w 34. minucie wynik meczu ustalił Alexandre Cristovao. Czytaj więcej
Przed meczem w Chojnicach Przed meczem w Chojnicach 2018-04-13, 16:25, Komentarze Komentarze: 0 Sobotni mecz w Chojnicach będzie trzynastą w historii konfrontacją Zagłębia Sosnowiec z Chojniczanką. Czy sosnowiczanie w końcu wygrają na wyjątkowo nieprzyjaznym terenie? Czytaj więcej
Druga galeria zdjęć z meczu z Rakowem Druga galeria zdjęć z meczu z Rakowem 2018-04-12, 00:26, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęciowej z meczu Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa. Czytaj więcej
Kontuzja Martina Pribuli Kontuzja Martina Pribuli 2018-04-11, 23:44, Komentarze Komentarze: 0 Pod koniec pierwszej połowy meczu z Rakowem, Martin Pribula, po wślizgu Dariusza Formelli opuścił boisko na noszach. - To ta sama noga, która była kontuzjowana wcześniej. Czekają mnie badania, ale nie wygląda to dobrze - mówił po meczu Słowak.   Czytaj więcej
strona 5/1191 | pierwsza | poprzednia |  3   4   5  6   7   8   9   10   | następna | ostatnia