"Trybuny Zagłębia" o wyjeździe na Widzew 2020-10-01, 00:03, Komentarze Komentarze: 0 Na facebookowym profilu magazynu "Trybuny Zagłębia" opublikowany został wpis dotyczący wyjazdu kibiców Zagłębia na mecz w Łodzi.

Damian Sylwestrzak arbitrem meczu w Łodzi! Damian Sylwestrzak arbitrem meczu w Łodzi! 2020-09-29, 09:27, Komentarze Komentarze: 0 Damian Sylwestrzak będzie sędzią głównym meczu Widzewa Łódź z Zagłębiem Sosnowiec w ramach 6. kolejki Fortuna 1. Ligi. Czytaj więcej
W Łodzi po ponad 12 latach W Łodzi po ponad 12 latach 2020-09-28, 17:39, Komentarze Komentarze: 0 Przez ponad 12 lat Zagłębie nie miało okazji grać w Łodzi. Ostatni wyjazd na Widzew zakończył się naszym zwycięstwem. Czy po raz drugi z rzędu wywalczymy na stadionie przy Alei Piłsudskiego komplet punktów?