Konferencja prasowa po meczu ze Stalą Mielec Konferencja prasowa po meczu ze Stalą Mielec 2018-04-28, 20:11, Komentarze Komentarze: 0 - Ja moge dziś powiedzieć, że narodził się u nas kapitan. Był on szczególnym aktorem tego pojedynku i gratuluję mu bardzo dobrego występu - powiedział na pomeczowej konferencji Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Tomasz Nowak: To mój pierwszy hat-trick w karierze Tomasz Nowak: To mój pierwszy hat-trick w karierze 2018-04-28, 19:57, Komentarze Komentarze: 0 - To mój pierwszy hat-trick i bardzo się z tego cieszę, bo już bliżej końca niż początku, więc fajnie, że to się udało zrobić - powiedział zadowolony po meczu ze Stalą Mielec kapitan Zagłębia Sosnowiec. Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu ze Stalą Mielec Zdjęcia z meczu ze Stalą Mielec 2018-04-28, 19:25, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z dzisiejszego meczu Zagłębia przeciwko Stali Mielec, wygranego przez naszą drużynę 3-1 po trzech bramkach kapitana zespołu Zagłębia Tomasza Nowaka. Czytaj więcej
Hat trick Tomasza Nowaka Hat trick Tomasza Nowaka 2018-04-28, 17:29, Komentarze Komentarze: 2 Zagłębie wygrało ze Stalą Mielec 3:1. Wszystkie gole dla naszej drużyny zdobył Tomasz Nowak - w 7., 43. i 90. minucie z karnego. Dla gości w 10. minucie trafił Jakub Arak. Czytaj więcej
Zagłębie podejmuje mielecką Stal Zagłębie podejmuje mielecką Stal 2018-04-26, 16:30, Komentarze Komentarze: 0 Po dwóch wyjazdowych meczach Zagłębie wraca na Stadion Ludowy i w sobotnie popołudnie powalczy ze Stalą Mielec o trzecie kolejne zwycięstwo przed własną publicznością. Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w Suwałkach Zdjęcia z meczu w Suwałkach 2018-04-22, 18:30, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z meczu Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec, przegranego przez Zagłębie 0-1. Czytaj więcej
Konferencja po meczu w Suwałkach Konferencja po meczu w Suwałkach 2018-04-22, 18:04, Komentarze Komentarze: 0 Mieliśmy duże zapędy i chęci, żeby dzisiaj ograć zespół Wigier. Niestety, nie udało się - powiedział po meczu w Suwałkach Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Wigry - Zagłębie 1:0 Wigry - Zagłębie 1:0 2018-04-22, 17:21, Komentarze Komentarze: 3 Zakończyła się seria zwycięstw Zagłębia. Sosnowiczanie przegrali dziś w Suwałkach z Wigrami 0:1. Jedyną bramkę strzelił w 79. minucie Mateusz Radecki. Czytaj więcej
strona 4/1191 | pierwsza | poprzednia |  2   3   4  5   6   7   8   9   | następna | ostatnia