Zagłębie podejmuje Bytovię Zagłębie podejmuje Bytovię 2018-05-08, 19:08, Komentarze Komentarze: 0 Rywalem Zagłębia w meczu 30. kolejki Nice I ligi będzie drużyna, która słynie ostatnio z żelaznej defensywy. Czy sosnowiczanom uda się ją sforsować? Czytaj więcej
Tańsze bilety na mecz z Bytovią Tańsze bilety na mecz z Bytovią 2018-05-07, 10:07, Komentarze Komentarze: 0 Po dwóch wygranych meczach z rzędu, aby zachęcić kibićów do dopingowania naszej drużyny z trybun Stadionu Ludowego, klub postanowił obniżyć cenę na środowy mecz przeciwko Bytovii Bytów. Bilet na trybunę krytą kosztuje 2 zł, a na trybunę odkrytą 1 zł.  Czytaj więcej
Doping kibiców Zagłębia na meczu w Głogowie Doping kibiców Zagłębia na meczu w Głogowie 2018-05-06, 12:39, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia ponad 6-minutowego filmu prezentującego doping kibiców Zagłębia podczas meczu z Chrobrym Głogów. Czytaj więcej
Konferencja po meczu w Głogowie Konferencja po meczu w Głogowie 2018-05-06, 00:04, Komentarze Komentarze: 2 Trenerzy obu zespołów byli zgodni - Zagłębie było bardziej zdeterminowane i zasłużenie wygrało mecz w Głogowie. Czytaj więcej
Skrót z meczu w Głogowie Skrót z meczu w Głogowie 2018-05-05, 18:21, Komentarze Komentarze: 0 Telewizja Polsat Sport, która transmitowała meczu Chrobrego Głogów z Zagłębiem Sosnowiec, udostępniła na swojej stronie niemal 6-minutowy skrót z tego spotkania. Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w Głogowie Zdjęcia z meczu w Głogowie 2018-05-05, 18:08, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części zdjęć wykonanych podczas meczu Zagłębia w Głogowie. Na razie prezentujemy 21 fotek. Czytaj więcej
Zagłębie zdobyło Głogów! Zagłębie zdobyło Głogów! 2018-05-05, 16:58, Komentarze Komentarze: 0 Zagłębie, choć grało przez niemal całą drugą połową w osłabieniu, wygrało w Głogowie 2:1. Gole dla nas strzelili Žarko Udovičić (24') i Vamara Sanogo (35'). Dla Chrobrego trafił Robert Mandrysz (45'). Czytaj więcej
Przed meczem w Głogowie Przed meczem w Głogowie 2018-05-03, 13:51, Komentarze Komentarze: 0 W meczu 29. kolejki Nice I ligi Zagłębie zagra na stadionie, na którym rok temu pogrzebało szanse na awans do Ekstraklasy. Czytaj więcej
strona 3/1191 | pierwsza | poprzednia |  1   2   3  4   5   6   7   8   | następna | ostatnia