Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Odrabiamy ligowe zaległości Odrabiamy ligowe zaległości 2017-09-11, 19:55, Komentarze Komentarze: 2 W środowy wieczór na Stadionie Ludowym zagrają dwa zespoły, których postawa jest największym rozczarowaniem rundy jesiennej. Czytaj więcej
ZSTV: Wideo z Opola ZSTV: Wideo z Opola 2017-09-10, 10:29, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy 15-minutowy film z dopingiem kibiców Zagłębia Sosnowiec podczas meczu z Odrą w Opolu. Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu w Opolu Galeria zdjęć z meczu w Opolu 2017-09-09, 20:46, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Odry Opole z Zagłębiem Sosnowiec. W galerii prezentujemy 40 fotografii zarówno z boiska, jak i z trybun. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w Opolu Konferencja prasowa po meczu w Opolu 2017-09-09, 18:52, Komentarze Komentarze: 7 - Tę porażkę muszę wziąć na siebie. Przede wszystkim chciałem podziękować zawodnikom za zaangażowanie i walkę bo mimo wszystko w tym meczu nie zasłużyliśmy na porażkę - powiedział Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Opolski festiwal frajerstwa Opolski festiwal frajerstwa 2017-09-09, 18:03, Komentarze Komentarze: 2 Zagłębie przez cały mecz było zespołem lepszym od Odry, ale nie wykorzystało wielu sytuacji i zmarnowało nawet rzut karny. Gospodarze poczekali do 4. minuty doliczonego czasu gry i nas załatwili. Czytaj więcej
Zagłębie jedzie do Opola Zagłębie jedzie do Opola 2017-09-07, 19:45, Komentarze Komentarze: 0 Po dwutygodniowej przerwie Zagłębie wraca do walki o ligowe punkty i zmierzy się z rewelacyjnie spisującym się w tym sezonie beniaminkiem. Czytaj więcej
Mecz z GKS-em Katowice w Polsacie Sport Mecz z GKS-em Katowice w Polsacie Sport 2017-08-31, 16:23, Komentarze Komentarze: 1 Po dłuższej nieobecności Zagłębia powraca na antenę Polsatu Sport. Posiadacz praw do transmisji meczów Nice I ligi pokaże zaplanowany na 13 września mecz sosnowiczan z GKS-em Katowice. Czytaj więcej
strona 13/1337 | pierwsza | poprzednia |  11   12   13  14   15   16   17   18   | następna | ostatnia