Z Miedzią zagramy 20 października Z Miedzią zagramy 20 października 2018-09-19, 15:21, Komentarze Komentarze: 0 Ekstraklasa SA opublikowała terminarz 12. kolejki Lotto Ekstraklasy. Zagłębie podejmie legnicką Miedź w sobotę 20 października o 15:30. Czytaj więcej
Oceny po meczu z Górnikiem Oceny po meczu z Górnikiem 2018-09-18, 12:18, Komentarze Komentarze: 3 W poniedziałek piłkarze Zagłębia po raz kolejny na własne życzenie stracili dwa punkty. Debiut zaliczył Patrik Mraz, ale to nie on znalazł się w gronie piłkarzy, którzy zebrali za ten mecz najwyższe noty. Czytaj więcej
Druga galeria zdjęć z meczu z Górnikiem Druga galeria zdjęć z meczu z Górnikiem 2018-09-17, 23:19, Komentarze Komentarze: 0 Właśnie wjechała druga porcja fotek z Ludowego gdzie Zagłębie podejmowało Górnika Zabrze. W paczce 77 zdjęć, zapraszamy serdecznie do oglądania. Czytaj więcej
Fotoreportaż z meczu z Górnikiem Fotoreportaż z meczu z Górnikiem 2018-09-17, 22:29, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy pierwszy fotoreportaż z dzisiejszego meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze zakończonego remisem 1-1. Czytaj więcej
Patrik Mraz: Powinniśmy wygrać Patrik Mraz: Powinniśmy wygrać 2018-09-17, 22:18, Komentarze Komentarze: 1 - Ten zespół na pewno stać na więcej, niż to wynika z tabeli - ocenił po swoim debiucie w barwach Zagłębia zakontraktowany przed dwoma tygodniami Patrik Mraz.  Czytaj więcej
Skrót meczu z Górnikiem Skrót meczu z Górnikiem 2018-09-17, 22:15, Komentarze Komentarze: 0 Oficjalna strona Ekstraklasy udostępniła już do obejrzenia skrót dzisiejszego meczu sosnowiczan z Górnikiem Zabrze. Czytaj więcej
Marcin Brosz: Praca przynosi efekty Marcin Brosz: Praca przynosi efekty 2018-09-17, 22:06, Komentarze Komentarze: 1 - Druga połowa, szczególnie jej końcówka pokazały, że dobrze wykorzystaliśmy przerwę na reprezentację - tak po remisie w Sosnowcu chwalił swoją drużynę trener Marcin Brosz. Czytaj więcej
Dariusz Dudek: Szanujemy każdy punkt Dariusz Dudek: Szanujemy każdy punkt 2018-09-17, 21:56, Komentarze Komentarze: 4 - Jedyne, o co mogę mieć pretensje do mojego zespołu, to koncentracja przy finalizowaniu ostatnich piłek - powiedział po remisie z Górnikiem trener Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Znów tylko punkt Znów tylko punkt 2018-09-17, 19:58, Komentarze Komentarze: 4 Zagłębie Sosnowiec zremisowało trzeci kolejny mecz. Sosnowiczanie prowadzili z Górnikiem Zabrze od 17. minuty po golu Vamary Sanogo. Wyrównał w 85. minucie Igor Angulo. Nasz zespół awansował na 13. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Czytaj więcej
Zagłębie podejmuje Górnika Zagłębie podejmuje Górnika 2018-09-15, 22:36, Komentarze Komentarze: 0 Piłkarze Zagłębia wygrali cztery poprzednie mecze z Górnikiem Zabrze. Czy sosnowiczanie w poniedziałek pokuszą się o piątą kolejną wygraną nad zabrzanami? Czytaj więcej
strona 12/979 | pierwsza | poprzednia |  10   11   12  13   14   15   16   17   | następna | ostatnia