Zdjęcia z meczu w Grudziądzu Zdjęcia z meczu w Grudziądzu 2018-09-28, 21:42, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu 1/32 finału Pucharu Polski pomiędzy Olimpią Grudziądz a Zagłębiem Sosnowiec. Czytaj więcej
Konferencja po meczu w Grudziądzu Konferencja po meczu w Grudziądzu 2018-09-27, 21:00, Komentarze Komentarze: 1 - Dzisiejszy mecz pokazał jak trudno jest grać w Ekstraklasie skoro nie potrafimy wygrać z II ligą - powiedział po porażce w Grudziądzu trener Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Pucharowa kompromitacja Zagłębia Pucharowa kompromitacja Zagłębia 2018-09-27, 20:37, Komentarze Komentarze: 1 Zagłębie Sosnowiec po rzutach karnych przegrało z Olimpią Grudziądz i odpadło z Pucharu Polski w 1/32 finału. Po 120 minutach było 0:0, a sosnowiczanie nie potrafili wykorzystać gry w przewadze jednego zawodnika i nie sprostali II-ligowcom. Czytaj więcej
Grają sosnowieckie koszykarki Grają sosnowieckie koszykarki 2018-09-26, 18:31, Komentarze Komentarze: 0 Po letniej przerwie ruszają rozgrywki koszykówki kobiet. W tym sezonie drużyna JAS-FBG Zagłębia Sosnowiec grać będzie na drugim poziomie rozgrywkowym. W sobotę o 16:00 pierwszy mecz we własnej hali. Czytaj więcej
Puchar na poprawę nastroju? Puchar na poprawę nastroju? 2018-09-26, 18:20, Komentarze Komentarze: 7 Po sześciu kolejnych ligowych meczach bez zwycięstwa Zagłębie Sosnowiec czeka pucharowe starcie z wiceliderem II ligi Olimpią Grudziądz. Czytaj więcej
Oceny po meczu z Koroną Oceny po meczu z Koroną 2018-09-25, 09:45, Komentarze Komentarze: 13 Przeciwko Koronie Zagłębie zagrało najsłabszy mecz od powrotu do ekstraklasy, dlatego też indywidualne oceny są bardzo niskie. Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu w Kielcach Galeria zdjęć z meczu w Kielcach 2018-09-24, 21:09, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Korony Kielce z Zagłębiem Sosnowiec. W galerii prezentujemy 58 fotografii. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w Kielcach Konferencja prasowa po meczu w Kielcach 2018-09-24, 21:07, Komentarze Komentarze: 5 -  W drugiej połowie gra się otworzyła. Po dwóch indywidualnych, szkolnych błędach w obronie straciliśmy dwie bramki. Mieliśmy jeszcze możliwość wrócić do tego meczu, strzelając chociażby rzut karny - powiedział Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Zagłębie w strefie spadkowej Zagłębie w strefie spadkowej 2018-09-24, 20:04, Komentarze Komentarze: 8 Po słabej grze Zagłębie przegrało w Kielcach z Koroną 1:3 i spadło na 15. miejsce w tabeli. Wszystkie bramki padły po przerwie, a sosnowiczanie zmarnowali w niej także rzut karny. Czytaj więcej
Zagłębie jedzie do Kielc Zagłębie jedzie do Kielc 2018-09-21, 21:45, Komentarze Komentarze: 2 Przed Zagłębiem bardzo intensywny tydzień w trakcie którego nasz zespół rozegra aż trzy spotkania. Na początek rywal, z którym przegraliśmy pięć ostatnich meczów. Czytaj więcej
strona 11/980 | pierwsza | poprzednia |  9   10   11  12   13   14   15   16   | następna | ostatnia