Z Wisłą i Jagiellonią w poniedziałki Z Wisłą i Jagiellonią w poniedziałki 2018-10-02, 17:11, Komentarze Komentarze: 0 Ekstraklasa podała terminarz 13. i 14. kolejki rozgrywek. Z Wisłą w Krakowie i Jagiellonią u siebie zagramy w poniedziałkowe wieczory. Czytaj więcej
Paczka fotek z meczu z Cracovią Paczka fotek z meczu z Cracovią 2018-10-02, 16:38, Komentarze Komentarze: 0 Już jest do obejrzenia kolejna galeria zdjęć z niedzielnego spotkania Zagłębia z Cracovią. W środku ciekawe fotki z trybun oraz zielonej murawy. Zapraszamy do oglądania Czytaj więcej
Zapisy do Gdańska Zapisy do Gdańska 2018-10-02, 07:08, Komentarze Komentarze: 0 Do najbliższego czwartku 4 października trwają zapisy na wyjazdowy mecz z Lechią w Gdańsku. Na mecz jedziemy pociągiem rejsowym.  Czytaj więcej
Fotoreportaż z meczu z Cracovią Fotoreportaż z meczu z Cracovią 2018-09-30, 21:05, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy pierwszy fotoreportaż z dzisiejszego meczu z Cracovią zakończonego remisem 1-1. Czytaj więcej
ZSTV: Film z meczu z Cracovią ZSTV: Film z meczu z Cracovią 2018-09-30, 21:04, Komentarze Komentarze: 0 Prezentujemy doping kibiców Zagłębia Sosnowiec podczas meczu z Cracovią. W materiale filmowym również oprawa kibiców z Krakowa. Czytaj więcej
Michał Probierz: Powinniśmy wygrać Michał Probierz: Powinniśmy wygrać 2018-09-30, 20:34, Komentarze Komentarze: 0  -Jako trener nie jestem zadowolony, bo taki mecz powinniśmy wygrać, żeby odbudować morale - powiedział po remisie swojej drużyny Michał Probierz. Czytaj więcej
Żarko Udovicić: Takie mecze są trudne Żarko Udovicić: Takie mecze są trudne 2018-09-30, 20:17, Komentarze Komentarze: 0 - Musimy dać z siebie jeszcze więcej, popracować nad szczegółami i wynik przyjdzie - odowiadał strzelec bramki na pytanie o to, co zrobić, by Zagłębie wreszcie zaczęło wygrywać. Czytaj więcej
Dariusz Dudek: Na lepszych piłkarzy nas nie stać Dariusz Dudek: Na lepszych piłkarzy nas nie stać 2018-09-30, 19:38, Komentarze Komentarze: 13 - To prawda, że jeżeli robię zmiany to nie zawsze one czymkolwiek skutkują. Jestem trenerem i biorę na siebie odpowiedzialność za ten stan rzeczy - mówił po meczu trener Dariusz Dudek. Czytaj więcej
Znowu remis na Ludowym Znowu remis na Ludowym 2018-09-30, 17:25, Komentarze Komentarze: 0 Zagłębie zremisowało trzeci kolejny mecz u siebie. Po golu Žarko Udovičicia sosnowiczanie objęli prowadzenie w 21. minucie. Wyrównał w 66. minucie Javi Hernandez. W 81. minucie czerwoną kartkę obejrzał Dawid Kudła. Czytaj więcej
I liga koszykówki kobiet: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Good Lood AZS PK Kraków 66:65 I liga koszykówki kobiet: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Good Lood AZS PK Kraków 66:65 2018-09-29, 19:39, Komentarze Komentarze: 0 Dzięki świetnej grze w ostatniej kwarcie, koszykarki JAS-FBG Zagłębia Sosnowiec zaczęły nowy sezon od zwycięstwa nad drużyną z Krakowa. Czytaj więcej
strona 10/980 | pierwsza | poprzednia |  8   9   10  11   12   13   14   15   | następna | ostatnia