Druga galeria zdjęć z meczu z Wigrami. Druga galeria zdjęć z meczu z Wigrami. 2019-11-10, 20:42, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia drugiej galerii zdjęć z meczu Zagłębia Sosnowiec z Wigrami Suwałki, w której prezentujemy aż 132 fotografie. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu z Wigrami Konferencja prasowa po meczu z Wigrami 2019-11-09, 21:06, Komentarze Komentarze: 0 Na konferencji prasowej po spotkaniu Zagłębia Sosnowiec z Wigrami Suwałki pojawili się Dariusz Dudek oraz Paweł Cretti Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu z Wigrami Zdjęcia z meczu z Wigrami 2019-11-09, 21:03, Komentarze Komentarze: 2 Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z dzisiejszego meczu Zagłębia przeciwko drużynie Wigier Suwałki, wygranego przez naszą drużynę 2-0. Czytaj więcej
Po połowie w górnej połowie Po połowie w górnej połowie 2019-11-09, 19:56, Komentarze Komentarze: 1 Po golach Patryka Małeckiego (8') i Płamena Kraczunowa (13') Zagłębie wygrało z Wigrami Suwałki 2:0 . Sosnowiczanie na półmetku ligowego sezonu awansowali na 9. miejsce w tabeli Fortuna I ligi. Czytaj więcej
Wigry na koniec rundy Wigry na koniec rundy 2019-11-07, 21:23, Komentarze Komentarze: 2 Najbardziej znany z grających w piłkę wychowanków Wigier Suwałki, Patryk Małecki, po raz pierwszy w karierze będzie miał okazję zagrać przeciwko swojemu macierzystemu klubowi. Czytaj więcej
Tomasz Marciniak sędzią meczu z Wigrami Tomasz Marciniak sędzią meczu z Wigrami 2019-11-07, 20:39, Komentarze Komentarze: 0 Głównym sędzią sobotniego meczu 17. kolejki Fortuna I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Wigrami Suwałki będzie 35-letni Tomasz Marciniak z Płocka. Czytaj więcej
Upominki dla młodej kibicki Upominki dla młodej kibicki 2019-11-07, 20:07, Komentarze Komentarze: 2 Młoda kibicka Zagłębia, którą sfotografowaliśmy podczas meczu z Chojniczanką Chojnice, odbierze zestaw klubowych pamiątek w trakcie meczu z Wigrami Suwałki. Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w Mielcu Zdjęcia z meczu w Mielcu 2019-11-03, 20:01, Komentarze Komentarze: 0 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Stali Mielec z Zagłębiem Sosnowiec. W galerii prezentujemy 85 fotografii. Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w Mielcu Konferencja prasowa po meczu w Mielcu 2019-11-03, 19:22, Komentarze Komentarze: 0 Na konferencji prasowej po spotkaniu Zagłębia Sosnowiec ze Stalą Mielec pojawili się Dariusz Dudek oraz Dariusz Marzec. Czytaj więcej
Punkt ze Stali Punkt ze Stali 2019-11-03, 19:00, Komentarze Komentarze: 0 Zagłębie zremisowało wyjazdowy mecz ze Stalą Mielec 1:1. Sosnowiczanie prowadzili od 75. minuty po golu Patryka Mularczyka. 5 minut później wyrównał Josip Šoljić. Czytaj więcej