Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu Zagłębie - Podbeskidzie JP, 2018-05-19, 21:18

- Mogę podziękować zespołowi za determinację i zaangażowanie. Jestem dumny z tych chłopaków, że udźwignęli presję, którą mamy - powiedział po meczu Dariusz Dudek.
Konferencja prasowa po meczu Zagłębie - Podbeskidzie

Adam Nocoń (trener Podbeskidzia):
- Mecz był wyrównany. Nie byliśmy dzisiaj gorsi od Zagłębia, ale jest taki element gry jak stałe fragmenty i tu byliśmy dużo gorsi, bo pierwszą bramkę straciliśmy po rzucie rożnym, brak krycia Lewickiego, a druga bramka po rzucie wolnym. To jest właśnie ta różnica w stałych fragmentach gry. My w pierwszej połowie mamy chyba dwa, trzy rzuty wolne i nie ma jakości w tych uderzeniach. Mamy stałe fragmenty gry i nic z nich nie wynika. Myślę, że to miało bezwzględnie wpływ na wynik. Jeśli chodzi o grę i zaangażowanie moich zawodników, to uważam, że było poprawnie. Nie ustępowaliśmy Zagłębiu. Mieliśmy niezły początek, kilka ciekawych odbiorów. Zabrakło nam trochę precyzji, aby wyjść z szybkim atakiem. Gdyby nie stałe fragmenty gry, to mogliśmy wywieźć pozytywny wynik.

Dariusz Dudek:
- Jak w ostatnich meczach mogę podziękować zespołowi za determinację i zaangażowanie. Jestem dumny z tych chłopaków, że udźwignęli presję, którą mamy, bo inaczej prowadzi się grę, kiedy goni się czołówkę, a nam w ostatnim tygodniu szczęście dopisuje. Jesteśmy na drugim miejscu i trzeba to drugie miejsce utrzymać. Ta presja na pewno była dzisiaj zdecydowanie większa. Bardzo dziękuję kibicom, że nas tak licznie dopingowali, bo pierwszy raz od kiedy jestem trenerem, była tak duża liczba naszych kibiców i dziś naprawdę nam bardzo pomogli.

- Trzeba zachować zimną krew. Ostatnio mówiłem o lodzie na głowę i nie chcę się powtarzać. Pracujemy, robimy swoje, teraz będziemy się cieszyć, dwa dni odpoczywamy. Dla nas teraz najważniejsze jest najbliższe spotkanie i musimy się do niego dobrze przygotować. Zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć w Chorzowie, ale to jest młody i ciekawy zespół. Miałem okazję go wczoraj oglądać i na pewno czeka nas trudny pojedynek, ale wierzę w mój zespół i zrobimy wszystko, aby trzy punkty przywieźć z Chorzowa. Podbeskidzie postawiło nam dzisiaj trudne warunki. Dziś stałe fragmenty zdecydowały o zwycięstwie, ale to też jest element gry i w ostatnich czasach decydują one o tym, czy się zwycięża. u nas dzisiaj perfekcyjne wykonanie, strzelił Lewicki, strzelił "Banan". Duża zasługa w tym, że zostają po treningach i ćwiczą.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 20.05.2018 r, o godz. 09:12
    Gratulacje za zwycięstwo. Ale mamy jeszcze dwa mecze i aż dwa do sukcesu który nam kiedyś właśnie ten spadający Ruch wywalczył.Teraz inna pora i czasy. Musimy sami wywalczyć właśnie z nimi oraz Tychami ale będzie dobrze.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Kto ponosi największą odpowiedzialność za kolejny przegrany przez Zagłębie sezon?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
17 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
4 - Filip Karbowy, Patryk Małecki
3 - Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio, samobójcze (Mariusz Magiera, Bełchatów; Michał Sacharuk, Chojniczanka)
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Mateusz Szwed
3 -
Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
6 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Patryk Małecki
4 - Tomasz Hołota,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka, Quentin Seedorf,
2 - Rubio,  Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek,  Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Mularczyk, Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-08-15, 16:00Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 2020-08-29, 08:00Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony