Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja po meczu w Suwałkach JP, 2018-04-22, 18:04

Mieliśmy duże zapędy i chęci, żeby dzisiaj ograć zespół Wigier. Niestety, nie udało się - powiedział po meczu w Suwałkach Dariusz Dudek.
Konferencja po meczu w Suwałkach

Dariusz Dudek:
- Co tu dużo można powiedzieć o tym spotkaniu? Taki typowy mecz walki. Dużo tej walki było dzisiaj i to było widać. Mecz do pierwszej bramki. Myślę, że z przebiegu całego spotkania remis byłby sprawiedliwy, ale tak się niestety nie stało. Przegrywamy dzisiaj po trzech meczach wygranych. Mieliśmy duże zapędy i chęci, żeby dzisiaj ograć zespół Wigier. Niestety, nie udało się. Przegrywamy ważne spotkanie, ale jeszcze siedem meczów jest do końca, więc myślę, że ten sezon jeszcze jest długi. Musimy się szybko pozbierać i przygotować do następnego spotkania u siebie, które gramy z zespołem z Mielca. 

Artur Skowronek:
- Zagłębie Sosnowiec to na pewno bardzo dobry rywal, który w ostatnim czasie był mocno rozpędzony. Punktował solidnie, nie tracąc bramek. Żeby dziś zwyciężyć, to ten mecz z naszej strony wymagał bardzo dużej intensywności, do tego dyscypliny taktycznej, ale też kreatywności. W pierwszej połowie na pewno sprawa taktyczna była duża w tym meczu. W drugiej połowie również, ale uważam, że kreatywności z naszej strony było trochę więcej i stąd klarowne sytuacje, które sobie stwarzaliśmy. Na pewno należy się cieszyć, ale oczywiście jeszcze siedem schodków, które musimy pokonać w tym sezonie. Trzymając dużą dozę pokory i pracy na co dzień, myślę, że możemy fajnie po tych schodkach wchodzić. 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Kto ponosi największą odpowiedzialność za kolejny przegrany przez Zagłębie sezon?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
17 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
4 - Filip Karbowy, Patryk Małecki
3 - Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio, samobójcze (Mariusz Magiera, Bełchatów; Michał Sacharuk, Chojniczanka)
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Mateusz Szwed
3 -
Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
6 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Patryk Małecki
4 - Tomasz Hołota,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka, Quentin Seedorf,
2 - Rubio,  Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek,  Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Mularczyk, Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-08-15, 16:00Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 2020-08-29, 08:00Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony