Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Callum Rzonca piłkarzem Zagłębia kd, 2018-01-18, 23:11 źródło: zaglebie.eu

W dniu wczorajszym 2,5 letnią umowę z Zagłębiem podpisał 21-letni angielski pomocnik Callum Rzonca. Ostatnim klubem Rzoncy było występujące na szóstym poziomie rozgrywkowym angielskie North Ferriby, w którym jesienią rozegrał 17 spotkań.
Callum Rzonca piłkarzem Zagłębia

Anglik jest drugim po Tymoteuszu Puchaczu piłkarzem, który wzmocnił Zagłębie przed rundą wiosenną. W sosnowieckim zespole prawdopodobnie rywalizował będzie o miejsce na obu skrzydłach, choć jak sam powiedział w rozmowie dla oficjalnej strony Zagłębia Sosnowiec najlepiej czuje się na środku pomocy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony