Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Bytowie JP, 2017-10-14, 22:21

- Chcieliśmy ten mecz koniecznie wygrać. Niestety, nie udało się. Goniliśmy dwa razy wynik. Chłopaki pokazali charakter i zaangażowanie, to było widać i za to im dziękuję - powiedział Dariusz Dudek.
Konferencja prasowa po meczu w Bytowie

Dariusz Dudek:
- Był to dla nas bardzo trudny wyjazdowy mecz, bo zespół z Bytowa ma bardzo dobrych piłkarzy. Wiemy dobrze, że miał swoje problemy, przegrał trzy ostatnich meczów. Wiązało się to choćby z powrotem Surdykowskiego, który strzelił nam bramkę. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że to jest dobry piłkarz i na pewno stanowi dużą wartość dla tego zespoł, aczkolwiek myśmy się skoncentrowali tylko i wyłącznie na tym, jak my będziemy grali. Chcieliśmy ten mecz koniecznie wygrać. Niestety, nie udało się. Goniliśmy dwa razy wynik. Chłopaki pokazali charakter i zaangażowanie, to było widać i za to im dziękuję.

- Chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy przyjechali nas licznie dopingować i po meczu powiedzieli nam kilka ciepłych słów. Takie wsparcie jest dla nas bardzo ważne w tej trudnej chwili, jaką przeżywamy jako klub. Serdecznieim za to dziękuję. Mam nadzieję, że wygramy dwa spotkania, które zagramy u siebie i damy wiele radości kibicom.


Adrian Stawski (trener Bytovii):
- Zaczęliśmy dobrze to spotkanie, bo strzeliliśmy bramkę. Potem zespół z Sosnowca wyrównał. Wiedzieliśmy, że będą dośrodkowania, bo trener Dudek postawił na dwójkę napastników. Chcieliśmy neutralizować dośrodkowania, ale dwa razy się to nam nie udało. Szymon Lewicki jest wytwornym snajperem i pokazał, co potrafi. Nie mam jakichś więksych pretensji do sędziego, ale druga żółta kartka dla Nowaka powinna być, bo kopnął naszego zawodnika bez piłki, a za to my otrzymaliśmy dwie żółte kartki i czerwoną. Oczywiście nie pochwalam zachowania Wacławczyka. Kamil już przeprosił zespół za swoje zachowanie, ale tak to już jest, że czasami zawodnicy nie trzymają ciśnienia. 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 17.10.2017 r, o godz. 14:08
    Popieram też takie mecze oglądałem. Aleee kiedy to było i nawet starsi zabierali dzieci lub te maluchy płaciły 1 złotówkę.Pamiętam jak nasze kobietki zakupy robiły prosto z samochodu. Pozdrawiam i mam nadzieje że będzie lepiej.

  • eMeR eMeR napisał(a) 16.10.2017 r, o godz. 21:44
    a ja juz taki stary/jeszcze mlody jestem ze pamietam jak na druga polowe za darmo wpuszczali...

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 16.10.2017 r, o godz. 21:00
    Prawda jest taka, że nasz \"Estadio da Gruz\" nie wypełnił się, gdy wejściówki były za symboliczną złotówkę.

    Obecnie, kibic Zagłębia, decydując się w ostatniej chwili na przyjście na Ludowy, musi zapłacić karę, koszt wejściówki w dniu meczu na trybunę \"krytą\" to 25-30 złotych.

    Już widzę te nieprzebrane tłumy, które napierają na bramy nowego stadionu, w garści trzymając wejściówkę za 50 złotych.
  • eMeR eMeR napisał(a) 16.10.2017 r, o godz. 20:37
    Wnuki to beda ten stadion co najzwyzej splacac a nie podziwiac ;) osobiscie wolalbym druzyne na poziomie niz nowy swiecacy pustkami stadion, szczegolnie ze Ludowy warunki na xtraklase spelnil...moze gdyby syt sportowa w Sosnowcu prezentowala sie lepiej niz smrod, brud i zgnilizna inwestycja taka mialaby sens. Ktos tez gdzies wspomnial ze na nowy obiekt beda przychodzic rodziny z dziecmi nie martwiac sie o swoje bezieczenstwo, tyle tylko ze na ten nowy stadion wchodzic tez beda ci, ktorych te rodziny sie obawiaja...

  • piterson123 piterson123 napisał(a) 16.10.2017 r, o godz. 11:07
    hartlepool czy ty byłeś na ,,krytej\'\' podczas deszczu ?
    czy wogóle byłeś ostatnio na stadionie Ludowym?
    czy ty byłeś na ,,zimowym\'\' ?
    czy ty byłeś na Żeromskiego ?

    przyjdź zobacz w jakim stanie są obiekty sportowe w 200 tysięcznym mieście , a najlepiej przyjdź z jakimś przyjezdnym kolegą żeby było ci wstyd.
    I później się zastanów czy takie obiekty są potrzebne czy nie!
    stadion, hala , lodowisko nie będzie budowane na rok czy dwa , tylko na lata dla może twoich czy moich wnuków .
    jedz do Częstochowy zobacz jak wygląda hala sportowa, do Tych zobaczyć jak wygląda stadion i nie wierzę że nie będzie Ci zazdrość że nie mamy takich obiektów w Sosnowcu!

  • hartlepool hartlepool napisał(a) 16.10.2017 r, o godz. 09:33
    Smutne :-( Mam wrażenie że mamy dokładnie taka sama sytuacje jak Rozwój w II lidze, zawsze gramy z lepszymi zawodnikami i jak Marek Koniarem powiedział o swojej druzynie że w tej sytuacji cieszy się z każdego punktu, to widząc poczynania Zagłebia w I lidze przypomina mi to kubek w kubek to samo.Tylko jest jedna różnica Katowice mają dwa kluby I i II liga a Sosnowiec nie jest w stanie zrobić jednej dobrej druzyny. Po tym widać stan naszego miasta. Boję się że widząc co się tu dzieje podzielimy los Bytomia, wszystko zmierza w tym kierunku.Dzisiaj zastanawiam się czy ta budowa stadionu jest sensowna? Takie pieniądze na infrastrukturę które może być nie wykorzystana.Budowa dla samej budowy lub może zaspokojenia marzeń \"Piotrusia Pana\" a dziury na chodnikach zostaną, baza dla młodej Legii a my jak zwykle w d...e

  • pol13 pol13 napisał(a) 15.10.2017 r, o godz. 07:08

    Kolejny bardzo dobry zespół z bardzo dobrymi pilkarzami....i dziekuje chłopakom. ..
    Zenada!!!!
    A może by tak walnąć się w pierś i powiedzięć ze jesteśmy beznadziejni!!!!!