Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Chojniczanką JP, 2017-09-16, 22:13

- Ten mecz powinien się skończyć w pierwszej połowie. Uczulałem moich zawodników na to, aby stworzone na boisku 100-procentowe sytuacje wykończyć - powiedział trener Zagłębia Dariusz Dudek.
Konferencja prasowa po meczu z Chojniczanką

Dariusz Dudek:
- Jeśli chodzi o zespół Zagłębia Sosnowiec, to obawiałem się tego, że przyjechała do nas bardzo dobra drużyna, która nieprzypadkowo jest tak wysoko w tabeli i posiada bardzo dużą stabilizację. My mamy dosyć dużą rotację w składzie i nie jest to takie proste tak szybko to poukładać, żeby każdy mecz u siebie wygrać. Ten zespół potrzebuje czasu i stabilizacji.

- Obawiałem się tego, że graliśmy trzeci mecz w ciągu tygodnia, a drużyna z Chojnic grała wcześniej i miała trochę więcej czasu na regenerację. Pewnego stylu budowania zespołu nie zmienię. Będziemy pracować przede wszystkim w przyszłym tygodniu, w tym siedmiodniowym mikrocyklu, nad organizacją i skutecznością wykańczania akcji. Ten mecz powinien się skończyć w pierwszej połowie. Uczulałem moich zawodników na to, aby stworzone na boisku 100-procentowe sytuacje wykończyć. Przyjechał do nas zespół z naprawdę bardzo doświadczonymi piłkarzami. Praktycznie każdy z nich grał w Ekstraklasie i jeśli my nie wykorzystaliśmy tego, co mieliśmy, to zespół z Chojnic wykorzystał to w 100 procentach.

- Ta porażka boli, bo myślę, że potrzebujemy takiego spokoju i tego, że jesteśmy w stanie wygrać 2-3 mecze z rzędu na pewno u siebie, bo nie wiem jeszcze jak na wyjazdach. Z tym róźnie bywało ostatnio. Takie przełomowe mecze powinniśmy wygrywać. Niestety, dziś się nie udało. Dziękuję za zaangażowanie zawodnikom, bo włożyli w to spotkanie 100 procent.

Krzysztof Brede (trener Chojniczanki):
- Chciałem na początku pogratulować mojej drużynie za zwycięstwo na bardzo trudnym terenie, nad zespołem, który po analizie wiedzieliśmy, że jest bardzo dobrze zorganizowany i posiada bardzo dobrych piłkarzy. Widać, że ten zespół jest bardzo dobrze poukładany przez trenera i sztab szkoleniowy i wie, jak grać w piłkę. Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudny mecz. Spodziewaliśmy się trochę mniej agresji ze strony Zagłębia. Myślałem, że troszkę inny sposób działania przyjmie Zagłębie. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy sobie poradzić z wyprowadzeniem piłki. Poprzez wysoki pressing Zagłębie nam tę piłkę odbierało i sami w prosty sposób napędzaliśmy Zagłębie i stworzyło sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, w których bronił Radek Janukiewicz, albo któryś zawodników, bądź ktoś z Zagłębia nie trafiał.

- W szatni odbyliśmy męską, poważną rozmowę. Zespół bardzo dobrze zareagował. Wyszliśmy na drugą połowę w inny sposób. Trzeba pochwalić dobrą zmianę Kuby Bąka, który dał nam taki błysk jeśli chodzi o grę w ofensywie i dodał trochę szybkości. Adam Ryczkowski potwierdził, że jest bardzo dobrym piłkarzem, który potrafi ograć jeden na jeden, jeden na dwóch i dobrze wykończyć akcję. Gratulacje dla całego zespołu za bardzo dobrze wykonaną pracę. Za to, że byli zespołem w tych bardzo trudnych momentach, w których Zagłębie stworzyło sobie bardzo groźne sytuacje. Dziękuję im wszystkim za to, że odnieśliśmy zwycięstwo na tym trudnym terenie.


 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (4)
 • pol13 pol13 napisał(a) 17.09.2017 r, o godz. 11:36
  Jak to jest możliwe ze drużynę walcząca niby o awans prowadzi taki trener?
  Nic do gościa nie mam żeby nie było ale.....bez przesady....i ten uśmieszek podczas gledzenia....
  Na litość boska czy poniosa wreszcie konsekwencje ludzie którzy to wszystko położyli? !
  Prezydencie do dzieła! !!!!

 • --miro-- --miro-- napisał(a) 17.09.2017 r, o godz. 07:43
  W Chojnicach jest stabilizacja, u nas rotacja.

  Czy on wie co mówi?

  Jaka rotacja?

  Przecież od samego poczatku gra niemal tym samym składem!

  Może poza problemem skuteczności, jest także problem ustawienia?

  Czy to takie trudne, aby spróbować zagrać co najmniej dwoma napastnikami? • pol13 pol13 napisał(a) 16.09.2017 r, o godz. 22:25

  Miałeś 2 tygodnie przerwy a z Odrą przegrałes! !!!
  Znowu ble ble ble i tłumaczenie. ....kiedy zmiana sztabu i prezesa?!
 • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 16.09.2017 r, o godz. 22:17
  Jak zawsze, każdy nasz trener po przegranym u siebie meczu pie(rdoli)przy trzy po trzy.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Kto ponosi największą odpowiedzialność za kolejny przegrany przez Zagłębie sezon?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
17 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
4 - Filip Karbowy, Patryk Małecki
3 - Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio, samobójcze (Mariusz Magiera, Bełchatów; Michał Sacharuk, Chojniczanka)
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Mateusz Szwed
3 -
Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
6 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Patryk Małecki
4 - Tomasz Hołota,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka, Quentin Seedorf,
2 - Rubio,  Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek,  Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Patryk Mularczyk, Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-08-15, 16:00Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 2020-08-29, 08:00Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony