Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Vamara Sanogo w Zagłębiu JP, 2017-08-31, 16:17

W ostatnim dniu okna transferowego Zagłębie Sosnowiec zgłosiło do gry 22-letniego napastnika Vamarę Sanogo, który już grał w naszym klubie jesienią 2016.
Vamara Sanogo w Zagłębiu

22-letni Francuz dołączył do Zagłębia w sierpniu 2016 i zadebiutował w wyjazdowym meczu ze Stomilem Olsztyn. W barwach naszej drużyny Vamara Sanogo rozegrał 15 meczów i zdobył 5 bramek. Zimą przeniósł się do Legii Warszawa, ale z powodu operacji i późniejszej rehabilitacji nie rozegrał wiosną ani jednego meczu.

W obecnym sezonie francuski napastnik był zgłoszony przez Legię Warszawa do występów w Ekstraklasie i europejskich pucharach, ale pojawił się na boisku w pierwszym zespole tylko raz - w przegranym z Arką Gdynia meczu o Superpuchar. Zaliczył także dwa występy w III-ligwych rezerwach.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 06.09.2017 r, o godz. 14:01
    Teraz to dopiero będziemy mieli problem: Sanogo czy Christovao? Jak się rozstrzelają to ho... ho...
  • keycee keycee napisał(a) 01.09.2017 r, o godz. 20:35

    Nareszcie napastnik z prawdziwego zdarzenia. Tylko jedna niewiadoma w jakiej jest formie?
  • melon melon napisał(a) 01.09.2017 r, o godz. 00:18
    Miro dla Ciebie Ronaldo i Mesiego sprowadza.Obserwuję
    Twoje wpisy od dłuższego czasu i myślę jakim Ty nieszczęśliwym człowiekiem jesteś.
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 31.08.2017 r, o godz. 23:08

    Taaak jest!!!
    Chlopaki tez sie ciesza, tylko okazac tego nie umieja.
  • pol13 pol13 napisał(a) 31.08.2017 r, o godz. 21:12

    Dokladnie.
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 31.08.2017 r, o godz. 20:49
    Historia lubi się powtarzać,niebawem na Ludowy zawita Magiera,a jak legia będzie miała kaprys to sobie ich zabierze w trakcie rozgrywek a co tam im wolno to paniska z Warszawki a Zagłębie ich nie interesuje oni po prostu się nami bawią

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 31.08.2017 r, o godz. 20:42
    Zagłębie Sosnowiec, to od wielu lat przystań dla różnego rodzaju cwaniaczków, udających piłkarza.
    Jakim trzeba być frajerem, by kolejny raz uwierzyć w niemożliwe.

    A co tam, podatnik zapłaci.
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 31.08.2017 r, o godz. 20:15

    Witamy ponownie Vamara!!!
    Powodzenia!!!