Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:1 JP, 2017-08-18, 21:51

Trzeciej porażki w czterech kolejkach doznali piłkarze Zagłębia. Sosnowiczanie już w 2. minucie stracili bramkę, a ostatecznie ulegli Miedzi Legnica 1:4. Honorową bramkę zdobył Mateusz Cichocki.
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:1

Sosnowiczanie byli tylko tłem dla świetnie dysponowanej Miedzi. Zagłębie utrzymało remisowy wynik w Legnicy przez zaledwie 117 sekund. Właśnie wtedy, gdy kończyła się druga minuta gry, zza pola karnego uderzył Wojciech Łobodziński. Były reprezentant Polski miał trochę szczęścia, bo piłka odbiła się jeszcze rykoszetem, co znacznie utrudniło interwencję Dawidowi Kudle.

Drugą bramkę Miedź strzeliła w 25. minucie. Sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką Arkadiusza Jędrycha, a najlepszy strzelec Nice I ligi w tym sezonie. Słowak Jakub Vojtus podwyższył wynik meczu. "Miedzianka" tuż przed przerwą dobiła bezradne Zagłębie. Nasi gracze pozostawli za dużo swobody Omarowi Santanie i ten strzałem z ponad 20 metrów zdobył trzeciego gola dla gospodarzy.

Zagłębie w pierwszej połowie nie oddało ani jednego strzału! Dopiero w 53. minucie Tomasz Nawotka oddał pierwszy niecelny strzał, a po trzech minutach Adam Banasiak odnotował pierwsze uderzenie sosnowiczan na bramkę.

W 74. minucie naszym piłkarzom udało się wreszcie zdobyć bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki skierował Mateusz Cichocki, ale Miedź szybko wybiła nam z głowy marzenia o odwróceniu losów meczu. Po zaledwie 53 sekundach prostopadłą piłkę w pole karne zagrał Marquitos, a Wojciech Łobodziński zdobył swoją drugą bramkę i ustalił wynik spotkania.

W ubiegłym sezonie Dariusz Banasik dwukrotnie trzema bramkami pokonał prowadzącego Wigry Suwałki Dominika Nowaka - 4:1 w roli szkoleniowca Pogoni Siedlce i 3:0, gdy pracował w Zagłębiu. Dziś szkoleniowiec Miedzi po raz pierwszy w swojej karierze odniósł zwycięstwo nad Dariuszem Banasikiem, a dla naszego trenera była to trzecia kolejna porażka z Miedzią.

Po zakończonym meczu piłkarze Zagłębia dosyć długo nie mogli zejść do szatni i pod sektorem gości musieli wysłuchać solidną porcję skarg i zażaleń na swoją beznadziejną postawę nie tylko dziś w Legnicy, ale w całej rundzie.

W środę przed sosnowiczanami mecz z Puszczą Niepołomice. Jak się okazało po meczu w Legnicy, Zagłębia już nie będzie w tym spotkaniu prowadził Dariusz Banasik.


Galeria Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (9)
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 19.08.2017 r, o godz. 08:10
    Zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami trenera, wartość Zagłębia poznaliśmy po czwartym meczu.

  • pol13 pol13 napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 22:30
    Prezesina zawsze powtarzał ze odejdzie jak stwierdzi ze działa na niekorzyść klubu...
    No to nadszedł już ten moment chłopie! !!!

  • mario3194 mario3194 napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 22:27


    NIE puścili komentarza cenzura.Może Tarasiewicz,ktoś kto za mordy weźmie.Koniec kolesiostwa i ciepłych posadek na garnuszku miasta.Stanek do roboty do fabryki ci..iu.I Banasik cwaniak ,wiecznie z gumą w mor...e.Buja sie po Kilińskiego jak Bóg w klubowym dresie.I mięska faszerowane wpie....a w 3 kolorach.Oby nie wpuścili GKSY bo zapowiada się pustka i wstyd!!!
  • pol13 pol13 napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 22:18


    Pseudo dyrektor juz dawno powinien beknac za taką amatorke!!!
    No ale jak to ostatnio nakrzyczal na kibiców. ....co drzewie pyski jak wygrali hahahah
    Jedyny mecz w sezonie!!!!
    Do widzenia!!!!!
  • Pankracy Pankracy napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 22:17
    Panowie jakie typy na następcę Pana Banasika?
  • mario3194 mario3194 napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 22:15

    Jaroszewski zadzwoń do Warszawy może mają kolejnego fachowca dla nas(szacun dla Magiery co zrobił u nas),a może pan Stanek ma aspiracje,eee chyba nie ,bo oprócz lansu na krytej to nic mu nie wychodzi.O paszporcie Alexa nie wspomnę,nie wiem jakby grał ale formalności powinno dociągać się do końca.

  • mario3194 mario3194 napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 22:05


    Co powie Banasik?Wyjeb..e Go póki mamy 1 ligę i nie jest za późno!Jeszcze w palnik z Puszczą po drodze,Medaliki nas pojadą(Papszun pozdrowi Jaroszewskiego cwaniaka z wyższych sfer)i będziemy przed niebieskimi hanysami.
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 22:01
    to nie wina trenera ale tych co nad nim Jeżeli dostał za zadanie za wszelką cenę nie awansować to lepiej teraz przegrywać tyle meczy aby było to niemożliwe do odrobienia a wygrane na koniec lepiej zniosą kibice niż w ubiegłym sezonie

  • Wolverine Wolverine napisał(a) 18.08.2017 r, o godz. 21:53
    Dno osiągnięte, gorsi od legii. Trener OUT


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Zakłady Bukmacherskie
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2019

Przychodzą:
Patryk Mularczyk (powrót z GKS Bełchatów)
Michał Kieca (powrót ze Skry Częstochowa)
Konrad Budek (powrót z Ruchu Chorzów)
Rafał Grzelak (Termalica Nieciecza)

Mateusz Bieniek (Lech II Poznań)
Błażej Radwanek (Hutnik Kraków)
Wojciech Słomka (Wisła Kraków)
Cezary Miszta (Legia Warszawa - ?)


Odchodzą:
Žarko Udovičić (Lechia Gdańsk)
Lukáš Hroššo (Cracovia Kraków)
Vamara Sanogo (powrót do Legii Warszawa)
Olaf Nowak (Wisła Płock)
Adam Kokoszka (?)
Mateusz Cichocki (Radomiak Radom)
Giorgi Gabedawa (Saburtalo Tbilisi)
Lukáš Greššák (?)
Michael Heinloth (FC Ingolstadt 04)
Giorgi Iwaniszwili (?)
Patrik Mráz (?)
Giórgos Mýgas (?)
Martin Tóth (?)
Sebastian Milewski (Piast Gliwice)
Tomasz Nowak (?)
Dawid Kudła
(Górnik Zabrze)

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

Sparingi - Lato 2019
2019-06-23, 11:00DAC 1904 Dunajská Streda - Zagłębie Sosnowiec
2019-06-29, 00:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
2019-07-03, 11:00Zagłębie Sosnowiec - FK Fotbal Třinec
więcej
Rozkład jazdy kibica 2019-06-23, 11:00Sparing: DAC 1904 Dunajská Streda - Zagłębie Sosnowiec 2019-06-29Sparing: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2019-07-03, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - FK Fotbal Třinec 2019-07-06Sparing: Zagłębie Sosnowiec - przeciwnik do ustalenia 2019-07-12Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony