Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Szymon Lewicki: Za wszelką cenę chcieliśmy wygrać (pt), 2017-08-13, 22:56

- Brakowało skuteczności, ale mam nadzieję, ze ona przyjdzie i wtedy zwycięstwa będą okazalsze - mówił po meczu Szymon Lewicki, którego bramka dała Zagłębiu pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
Szymon Lewicki: Za wszelką cenę chcieliśmy wygrać

Szymon Lewicki: - Dwa pierwsze mecze były w naszym wykonaniu niezłe, ale brakowało punktów, dlatego za wszelką cenę chcieliśmy dzisiaj wygrać. W końcu się udało, dlatego bardzo się cieszymy. Mogliśmy wygrać wyżej, ale najważniejsze są 3 punkty, które zostają w Sosnowcu.

Miałem swoje sytuacje w poprzednich meczach, ale chyba za bardzo chciałem i dltaego się nie udawało. Bardzo się cieszę, że dzisiaj zdobyłem bramkę przed naszą publicznością, która dała 3 punkty. Nie zwracaliśmy uwagi na reakcję kibiców. Chcieliśmy grać swoją grę. Nie przejmowaliśmy się gwizdami czy rzucanymi epitetami, najważniejsze dla nas było zwycięstwo w tym meczu.

Było dużo sytuacji, fajnie wychodziliśmy z kontrami, brakowało skuteczności, ale mam nadzieję, że ona przyjdzie i wtedy te zwycięstwa będą okazalsze.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony