Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja po meczu z Pogonią Siedlce (pt), 2017-08-13, 22:44

- Dajcie Darkowi czas, a na pewno zrobi robotę taką jak trzeba - apelował do kibiców Zagłębia trener gości Adam Łopatko.
Konferencja po meczu z Pogonią Siedlce

Dariusz Banasik: - To był trudny mecz pod wieloma względami. Przypomnę, że trzy dni temu graliśmy trwające 120 minut spotkanie z zespołem ekstraklasowym w trudnych warunkach i z jednym zawodnikiem mniej w końcówce. Zastanawialiśmy się jak zespół zareaguje, ale o dziwo im dalej w mecz, tym zespół lepiej wyglądał. Druga połowa lepsza od pierwszej i brakowało tylko strzelenia bramki, która by ustawiła mecz.

Ważne były przede wszystkim trzy punkty i to zrealizowaliśmy. Wszyscy myślą, że w złym stylu, ale tylu sytuacji co dzisiaj nie stworzyliśmy chyba w ostatnich dwóch meczach razem wziętych. Zespół Siedlec też miał sytuacje. Gdyby napastnik lepiej przymierzył losy meczu mogłyby się potoczyć różnie.

Po tym ciężkim tygodniu zawodnicy wykonali kawał dobrej roboty i w następnych meczach to będzie procentowało. Dzisiaj się cieszymy, a jutro bierzemy się do pracy, bo to dopiero trzeci mecz i jest jeszcze dużo punktów do zdobycia.

Adam Łopatko: - Gratulacje dla mojego kolegi, bo wiem w jakich trudnych warunkach pracuje od strony mentalnej i jakie są wymagania kibiców. Apeluję do kibiców: dajcie Darkowi czas, a na pewno zrobi robotę taką jak trzeba.

Popełniliśmy jeden błąd w pierwszej połowie, który zdecydował o tym, że przegraliśmy mecz. Mieliśmy dwie bardzo dobre sytuacje, które mogły odmienić losy spotkania. Dziękuję zespołowi za bardzo dobrą, ambitną grę przez 90 minut. W sporcie jest tak, że raz się wygrywa, a raz przegrywa. Dzisiaj przegraliśmy, ale idziemy w dobrym kierunku i jestem przekonany, że ten zespół będzie zdobywał punkty w I lidze.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • tropiciel tropiciel napisał(a) 16.08.2017 r, o godz. 22:23

    ..dokładnie tak
    jeśli to się potwierdzi, czyli -Sanogo do Arki, a Michalak do Płocka, to życzę ległej najgorszych wyników z możliwych..porażek i to kompromitujących na każdej możliwej arenie...już jutro w eliminacjach LE..
    Legła...żenujących wtop życzę
    ..przyjaciele od siedmiu boleści...hehe
  • pol13 pol13 napisał(a) 16.08.2017 r, o godz. 06:11
    A Sanogo do arki..

    Czemu nie do nas?!
    Przeca takie zaprzyjaznione kluby a tu du....
    To dziadostwo ze stolycy ma nas gdzieś tylko wyciąga a nam wypożycza szrot...
    Może się prezesina wreszcie obudzi! !!!
    Trzymam kciuki za każdy przegrany mecz ległej!!!!

  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 15.08.2017 r, o godz. 22:23
    Panie Banasik od 2 stycznia jest pan trenerem Zagłębia ile czasu jeszcze pan potrzebuje na stworzenie jako takiej drużyny bo jak do tej pory nie zrobił pan nic oprócz zapowiedzi że będzie lepiej jest wręcz odwrotnie jest coraz gorzej,a może w tym sezonie postanowiliście oszukać kibiców w odwrotny sposób niż w poprzednim sezonie teraz na początku przegrywać by potem wygranymi zamydlić nam oczy że znów się nie udało bo mieliście słaby początek itd.itp

  • cristalmir cristalmir napisał(a) 14.08.2017 r, o godz. 12:21


    ważne, że mamy ekstra doping :)
  • said said napisał(a) 14.08.2017 r, o godz. 10:27
    Brak pomysłu na grę, brak rozgrywającego. Oby tylko się nie zgrali na II ligę.

  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 14.08.2017 r, o godz. 08:08
    Niemal wszystkie drużyny są w podobnej sytuacji i budowały druzyny od początku. Oczywiście że 8 chłopa musi się ze soba zgrać. Tylko że patrząc na mecze trudno było doszukać się umiejętności i ciągu na bramkę. Piłkę rozgrywają ślamazarnie, niemal każdy nie potrafi dobrze przyjąc piłki. Akcje są nawet ładne tyle że bez strzału. Oddać jeden celny strzał i wygrać — tak to 100% wykorzystanych sytuacji, tyle że przez 90 minut. Akcje Pogoni były przede wszystkim szybkie, Zagłębia do znudzenia rozgrywane w poprzek boiska. No ale poczekajmy, nie trzeba zaraz wieszać psy na piłkarzach.


  • Pankracy Pankracy napisał(a) 14.08.2017 r, o godz. 00:06
    Przegrywają źle! Wygrywają żle! Lepiej tylko jątrzyć na trenera i piłkarzy.
    A zapału do dopingowania starczyło na jedno spotkanie!
    Trzeba być mega optymistą żeby sądzić, że drużyna zbudowana w 90% od nowa będzie wygrywać mecz za meczem. Trochę czasu i wsparcia im dajmy, a później będziemy oceniać. Najlepiej się obrazić i nie chodzić na mecze! Albo przyjść i opluwać obelgami trenera i zawodników.
  • mario3194 mario3194 napisał(a) 13.08.2017 r, o godz. 23:15
    Doprowadzicie do tego że będzie pusty stadion, już dzisiaj była pustka.O grze nie ma co pisać bo jej nie ma. Zero pomysłu na grę. Nie rób z Zagłębia pośmiewiska wfisto Banasik.