Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Nowak: Wracają stare grzechy (pt), 2017-08-05, 21:24

- Dostajemy bramkę i wracają stare grzechy. W momencie, kiedy się wydaje, że my strzelimy bramkę i postawimy kropkę nad "i" dostajemy jednego dzwona, a potem drugiego - ocenił mecz w Łęcznej Tomasz Nowak
Tomasz Nowak: Wracają stare grzechy

Tomasz Nowak:
- Pierwsza połowa była szarpana i w naszym wykonaniu i w wykonaniu Górnika. Może my byliśmy częściej przy piłce i kontrolowaliśmy grę, ale nie potrafiliśmy dojść do klarownej sytuacji. Brakowało przyspieszenia i tego czegoś z przodu, takiego błysku. Wydaje mi się, że w drugiej połowie zaczęliśmy dominować totalnie na boisku i zaczęliśmy mieć przewagę, grać na połowie Górnika i stwarzać sobie sytuacje. Nagle dostajemy bramkę i wracają stare grzechy. W momencie, kiedy się wydaje, że my strzelimy bramkę i postawimy kropkę nad "i" dostajemy jednego dzwona, a potem drugiego po stałym fragmencie gry. Później były sytuacje, żeby ten mecz zremisować, a może by się wtedy udało wygrać. Bardzo szkoda, bo na pewno nie był to mecz do przegrania, minimum do zremisowania.

- Trzeba popracować nad koncentracją, bo dostajemy bramkę zawsze w momencie, gdy gramy najlepszy fragment w meczu. To jest kwestia koncentracji. Wkrada się w nas rozluźnienie i w łatwy sposób odpuszczamy jako cały zespół, bo to nie tylko defensywa. Stwarzając sytuacje, musimy je wykorzystywać, bo nie strzelając bramek nie damy ray wygrywać meczów.

- Nawet jeśli brakuje nam zgrania, to nie jest wytłumaczeniem. Piłka nożna jest taka sama na całym świecie. Nie ma tłumaczenia, że to jest nowy zespół. Mieliśmy czas, okres przygotowawczy i z tym musimy sobie radzić.

- Od kiedy tylko Sebastian Milewski do nas przyszedł, mówiłem, że jest to bardzo dobry zawodnik i podtrzymuję to zdanie. W trudnym momencie w poprzednim sezonie wskoczył do składu i utrzymał to miejsce. Grał wtedy bardzo dobrze i teraz jest podobnie. Pierwszy mecz, jak i dzisiejszy w jego wykonaniu były bardzo dobre. Mam nadzieję, że będzie zdrowy na następny mecz ligowy, bo uważam, że jest to bardzo ważny i potrzebny tej drużynie zawodnik.

- Najważniejsze jest odzyskanie skuteczności, bo sytuacje mamy. Choćby ta sytuacja w końcówce, gdy "Lewy" z dwóch metrów nie trafił. To się zdarza raz na sto lat i niestety nam się to dziś zdarzyło. Musimy to poprawić, bo przegrywamy dwa mecze z rzędu i jako pierwsi tracimy bramkę. To jest największa bolączka. Jeśli wróci skuteczność, to wróci pewność siebie.


Galeria Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • eMeR eMeR napisał(a) 06.08.2017 r, o godz. 18:03
    bo inni \"szczelaja\" bezczelnie wiecej bramek...
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 06.08.2017 r, o godz. 17:35
    Wszystko wiedzą, więc w czym problem?


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
15 - Fabian Piasecki
6 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Markas Beneta, Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed, samobójcza (Mariusz Magiera, Bełchatów)

ASYSTY:
11 - Szymon Pawłowski
7 - Mateusz Szwed
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 -
Tomasz Nawotka
2
- Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk,
1 - Rafał Grzelak, Filip Karbowy, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
7 (1) - Rafał Grzelak
6 (1) - Kacper Radkowski, Wojciech Słomka
5 (1) - Jakub Sinior
5 - Markas Beneta, Fabian Piasecki
4 -  Patryk Małecki,  Piotr Polczak, Dawid Ryndak
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Bartłomiej Babiarz,  Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka
2 - Quentin Seedorf, Mateusz Szwed
1 - Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

CZERWONE KARTKI:
1 - Piotr Polczak

Rozkład jazdy kibica 2020-07-10, 20:10Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 2020-07-14, 17:00Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2020-07-17, 17:40Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2020-07-25, 17:40Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony