Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Tychami JP, 2017-06-04, 16:55

- Na pewno wszyscy dziś jesteśmy rozżaleni, że jesteśmy o jedno miejsce za nisko. Ze swojej strony mogę jedynie przeprosić i podziękować władzom klubu i kibicom za tę rundę - powiedział Dariusz Banasik.
Konferencja prasowa po meczu z Tychami

Dariusz Banasik:
- Ostatnio zawsze była prawidłowość, że jak przegraliśmy mecz, to następny był wygrany. Tę prawidłowość zachowaliśmy. Od początku meczu staraliśmy się grać o zwycięstwo. Myślę, że chłopaki dali z siebie na tyle dużo, aby ten mecz wygrać, nawet tym skromnym rezultatem. Za ten mecz trzeba im pogratulować, bo mecz był ciężki gatunkowo. Wiedzieliśmy, że musimy wygrać i też liczyć na potknięcia innych zespołów. Dziś sobie poradziliśmy w odróżnieniu od tego, co działo się tydzień temu.

- Na pewno wszyscy dziś jesteśmy rozżaleni, że jesteśmy o jedno miejsce za nisko. Jesteśmy na trzecim miejscu, a pragnęliśmy być na miejscu drugim. Taki jest sport. Gdzieś potraciliśmy te punkty. Wiem, że wszyscy są sfrustrowani ostatnim meczem w Głogowie i może meczem z Mielcem, ale ligi nie przegrało się tylko tymi meczami.

- Cofając się do historii - był niestrzelony karny w meczu z Katowicami, błąd sędziowski w meczu z Chojniczanką, był bardzo słaby mecz ze Zniczem Pruszków. Tam powinniśmy te punkty mieć i nie drżeć do ostatniej kolejki. W meczu w Głogowie nie wytrzymaliśmy obciążenia psychicznego czy fizycznego. Nie mieliśmy szczęścia, bo były sytuacje. Ze swojej strony mogę jedynie przeprosić i podziękować władzom klubu i kibicom za tę rundę. To jest sport. Trzeba brać się do roboty, nie spuszczać głowy, tylko iść do przodu. Widocznie w tym roku nie byliśmy na tyle mocni, aby tę ligę zawojować i awansować do Lotto Ekstraklasy.

- Chcieliśmy podziękować kibicom za doping przez cały mecz. Brakowało nam tego dopingu w tej rundzie. Gdyby cały stadion był za nami, żył i dopingował, to może mielibyśmy te 2-3 punkty. Nie doszliśmy dziś do trybun, bo poszły epitety i inne sformułowania. Zawróciliśmy, a piłkarze chcieli podziękować kibicom.

- Nie chcę się usprawiedliwiać, ale mogę powiedzieć tak, że w tej rundzie graliśmy dużą liczbą zawodników młodych. Nawet w klasyfikacji Pro Junior System awansowaliśmy z 9. na 3. miejsce. Graliśmy momentami 3-4 młodzieżowcami. Odmłodziliśmy zespół, a młodzi zawodnicy nie zawsze potrafią utrzymać formy i stabilizacji. Wiedzieliśmy, że złapanie serii oznacza pozostanie na miejscach premiowanych. Mieliśmy po dwa zwycięstwa, ale kolejny mecz to już był remis albo porażka.

Dietmar Brehmer (II trener GKS-u Tychy):
- W imieniu trenera Szatałowa chciałem przede wszystkim podziękować zawodnikom, naszym działaczom i kibicom za zrobienie roboty. Przyszliśmy tu z trenerem szatałowem w ciężkim momencie, byliśmy na przedostatnim miejscu i wyciągnęliśmy ten zespół. Utrzymujemy się w I lidze, a to był nasz cel podstawowy. Oczywiście nie przyszło nam to łatwo. Dwa ostatnie mecze przegraliśmy, ale taka jest piłka. Wykonaliśmy swój cel i w dobrych humorach udajemy się na urlopy.

- Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, podjęliśmy walkę. Chcieliśmy troszkę poeksperymentować, zmieniliśmy ustawienie, kilku zawodników dostało szanse. Nie musieliśmy tego meczu przegrać, ale mimo tego, że prowadziliśmy daliśmy sobie strzelić dwie bramki. Ta druga w okolicznościach, które musimy zobaczyć i wyjaśnić. Gratuluję Darkowi bardzo dobrej roboty. Szkoda, że nie zakończonej dużym sukcesem, ale widać potencjał w zespole z Sosnowca.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
11 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-28Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony