Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Bytowie JP, 2017-05-06, 21:07

- Taki był plan, żeby szybko strzelić gola i potem bronić. Szkoda, że Michał Fidziukiewicz nie strzelił na 2:0 w sytuacji sam na sam, bo byłoby z naszej strony spokojniej - powiedział Dariusz Banasik.
Konferencja prasowa po meczu w Bytowie

Dariusz Banasik:
- Na pewno się bardzo cieszymy z trzech punktów. Naszym celem na ten mecz oczywiście było zagrać o zwycięstwo i to nam się udało. Przestrzegałem zawodników i spodziewaliśmy się bardzo trudnej przeprawy w Bytowie, dlatego że gospodarze cały czas są niespokojni i walczą o utrzymanie, a my jesteśmy na drugim końcu tabeli i gramy o awans.

- Każdy zespół miał coś do udowodnienia. Jedni i drudzy naprawdę walczyli do 90. minuty i to się mogło kibicom podobać. Jeśli chodzi o sam przebieg meczu - szybko strzelona bramka ustawiła spotkanie. Taki był plan, żeby szybko strzelić gola i potem bronić. Szkoda, że Michał Fidziukiewicz nie strzelił na 2:0 w sytuacji sam na sam, bo byłoby z naszej strony spokojniej, a tak to do samego końca drżeliśmy o końcowy wynik.

- W drugiej połowie siłą rzeczy gospodarze otworzyli się, a my kontrowaliśmy. Było dużo stałych fragmentów gry. Wprowadziliśmy graczy dobrze grających głową. Nie straciliśmy bramk i to na pewno cieszy. Szkoda, że w końcówce nie wykorzystaliśmy dwóch sytuacji, ale to już historia. Dziękuję chłopakom za walkę.

Adrian Stawski (trener Bytovii):
- Bramka ustawiła to spotkanie, choć w pierwszej połowie stworzyliśmy trzy 100-procentowe sytuacje, których nie wykorzystaliśmy, ale cały czas dążyliśmy do strzelenia bramki. Tak samo było w drugiej połowie. Obejrzeliśmy bramkę, którą strzeliliśmy. Żadnego faulu nie było. Po raz kolejny gramy przeciw czternastu. I to nie jest, ze ja się żalę, ale tak jest. Wcześniej Fran Gonzalez był w polu karnym ściąganym do ziemi. Każdy może to zobaczyć na video. Niestety, sędzia nam nie gwiżdże. Przegraliśmy to spotkanie, ale nie będę zwalał na sędziów, bo mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-20, 15:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-10-21, 17:00PHL: Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony