Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Bytowie JP, 2017-05-06, 21:07

- Taki był plan, żeby szybko strzelić gola i potem bronić. Szkoda, że Michał Fidziukiewicz nie strzelił na 2:0 w sytuacji sam na sam, bo byłoby z naszej strony spokojniej - powiedział Dariusz Banasik.
Konferencja prasowa po meczu w Bytowie

Dariusz Banasik:
- Na pewno się bardzo cieszymy z trzech punktów. Naszym celem na ten mecz oczywiście było zagrać o zwycięstwo i to nam się udało. Przestrzegałem zawodników i spodziewaliśmy się bardzo trudnej przeprawy w Bytowie, dlatego że gospodarze cały czas są niespokojni i walczą o utrzymanie, a my jesteśmy na drugim końcu tabeli i gramy o awans.

- Każdy zespół miał coś do udowodnienia. Jedni i drudzy naprawdę walczyli do 90. minuty i to się mogło kibicom podobać. Jeśli chodzi o sam przebieg meczu - szybko strzelona bramka ustawiła spotkanie. Taki był plan, żeby szybko strzelić gola i potem bronić. Szkoda, że Michał Fidziukiewicz nie strzelił na 2:0 w sytuacji sam na sam, bo byłoby z naszej strony spokojniej, a tak to do samego końca drżeliśmy o końcowy wynik.

- W drugiej połowie siłą rzeczy gospodarze otworzyli się, a my kontrowaliśmy. Było dużo stałych fragmentów gry. Wprowadziliśmy graczy dobrze grających głową. Nie straciliśmy bramk i to na pewno cieszy. Szkoda, że w końcówce nie wykorzystaliśmy dwóch sytuacji, ale to już historia. Dziękuję chłopakom za walkę.

Adrian Stawski (trener Bytovii):
- Bramka ustawiła to spotkanie, choć w pierwszej połowie stworzyliśmy trzy 100-procentowe sytuacje, których nie wykorzystaliśmy, ale cały czas dążyliśmy do strzelenia bramki. Tak samo było w drugiej połowie. Obejrzeliśmy bramkę, którą strzeliliśmy. Żadnego faulu nie było. Po raz kolejny gramy przeciw czternastu. I to nie jest, ze ja się żalę, ale tak jest. Wcześniej Fran Gonzalez był w polu karnym ściąganym do ziemi. Każdy może to zobaczyć na video. Niestety, sędzia nam nie gwiżdże. Przegraliśmy to spotkanie, ale nie będę zwalał na sędziów, bo mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony