Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tin Matić i Konrad Handzlik opuszczają Zagłębie JP, 2017-02-09, 17:36

Dwóch młodych piłkarzy wypożyczonych do Zagłębia z Legii Warszawa wraca na rundę wiosenną do macierzystego klubu.
Tin Matić i Konrad Handzlik opuszczają Zagłębie

19-letni Chorwat Tin Matić i rok młodszy Konrad Handzlik zostali wypożyczeni z Legii Warszawa latem 2016. Matić zaliczył 14 występów w pierwszym zespole Zagłębia (12 w I lidze i 2 w Pucharze Polski) i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców (po jednym trafieniu w lidze i PP), natomiast przygoda Handzlika z I-ligowym Zagłębiem ograniczyła się tylko do jednego występu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (11)
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 12.02.2017 r, o godz. 20:48
    A czy to ważne kto przyjdzie,obojętne kto by nie przyszedł to i tak nici z awansu dopóki będą grać ci którym na tym nie zależy

  • pol13 pol13 napisał(a) 12.02.2017 r, o godz. 19:55

    To napisz tu debilu jeden kto wg Ciebie powinien przyjść?
    Kto wg ciebie jest warty uwagi?
    Konkretnie nazwiskami lamusie jeden!
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 11.02.2017 r, o godz. 22:33
    Kolejna baletnica, o przepraszam, \"napaścior\", odchodzi z klubu, a wy nie skamlecie?
    Kto teraz będzie strzelał gole?
    Prezes? a może ja?

    Przecież Matič w końcu się \"odblokuje\", jeszcze rok, dwa, może trzy, i w końcu strzeli gola.



    No tak, zapomniałem, że macie nowego idola.

    Jest nim, niespełna 25 letni afrykańczyk, który w swojej \" bogatej\" ligowej karierze ma 7 strzelonych goli w okresie 8 lat, co daje średnią, mniej niż jeden strzelony gol w ciągu roku. Na dodatek, ten nowy \"napaścior\", swój ostatni mecz rozegrał, bodaj w czerwcu 2015.
    Do Zagłębia przychodzi, będąc bez jakiejkolwiek przynależności klubowej.

    Jakiś dowcipniś napisał, że Zagłębie podpisując z nim kontrakt, wzmocniło się.




  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 11.02.2017 r, o godz. 07:51
    Widzę że ktoś podjął odpowiednią decyzję i odesłał ławkowiczów do macierzystego klubu. Bo my mamy swoich wychowanków którzy mogą ich zastąpić.Chyba mam rację.

  • pol13 pol13 napisał(a) 10.02.2017 r, o godz. 08:38


    Nic dodać nic ująć! !!
  • tropiciel tropiciel napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 23:08
    Bardzo dobrze...wynocha z Zagłębia...przyszły grajki, co to myślą, że z wielkiej Ległej, to mają wjazd na boisko za wygląd i nazwisko...
    Jeszcze, żeby razem z tymi wszystkimi wynalazkami cała Legła wyniosła się z Sosnowca. W każdym aspekcie.
    Odnośnie mieszających w klubie, odnośnie niewypałów z drużyny i odnośnie krzykaczy z trybun...
    wynocha Legła ! bo ostatnio tylko źle cała ta zależność Zagłębia od was wychodzi

  • eMeR eMeR napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 20:54
    \"a moze rzucic to wszystko\" i zaczac polegac tylko na sobie...byc nadal \"przyjaciolmi\" z Legia ale nie takimi co to maja sie cieszyc na kazdy ochlap rzucony ze stolycy...wiecej szacunku dla siebie, byly takie czasy kiedy mowilo sie ze Warszawa lezy zaraz pod Sosnowcem.
  • dark crusader dark crusader napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 20:25
    Wystarczyło żeby nam dali Wieteskę.Ale nie,lepiej dać go do Chrobrego a do nas szrot.

  • lysysyberka lysysyberka napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 20:16


    Niech ta nasza kochana L wypożyczy nam Radovicia i Pazdana:)
  • pol13 pol13 napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 18:29

    Krzyż na drogę. ...takie oto wzmocnienia daje nam ten partnerski klub!!!!
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 18:05
    Matić to zrozumiałe słaby jest, ale co do Handzlika to nie wiem skoro zagrał w jednym meczu, to po co było chłopaka blokować skoro mógł grać w innym klubie


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


LPDrużynaMPBramki
1.Sandecja Nowy Sącz274839-21
2.Chojniczanka Chojnice274744-34
3.Olimpia Grudziądz274541-30
4.Zagłębie Sosnowiec274442-38
5.Miedź Legnica274436-19
6.GKS Katowice274438-26
7.Wigry Suwałki274239-34
8.Górnik Zabrze274035-28
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała274030-27
10.Stal Mielec273731-35
11.Pogoń Siedlce273626-37
12.Stomil Olsztyn273340-34
13.Chrobry Głogów273339-39
14.GKS Tychy273030-37
15.Wisła Puławy272930-41
16.Bytovia Bytów272631-40
17.Znicz Pruszków272326-49
18.MKS Kluczbork271724-52
 źródło: 90minut.pl 
2017/04/22 22:10» Terminarz


Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-04-29, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy 2017-05-06, 18:00I liga: Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 2017-05-12, 19:00I liga: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2017-05-17, 19:00I liga: Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 2017-05-21, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2017-05-27I liga: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2017-06-03I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Na forum » pokaż
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony