Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tin Matić i Konrad Handzlik opuszczają Zagłębie JP, 2017-02-09, 17:36

Dwóch młodych piłkarzy wypożyczonych do Zagłębia z Legii Warszawa wraca na rundę wiosenną do macierzystego klubu.
Tin Matić i Konrad Handzlik opuszczają Zagłębie

19-letni Chorwat Tin Matić i rok młodszy Konrad Handzlik zostali wypożyczeni z Legii Warszawa latem 2016. Matić zaliczył 14 występów w pierwszym zespole Zagłębia (12 w I lidze i 2 w Pucharze Polski) i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców (po jednym trafieniu w lidze i PP), natomiast przygoda Handzlika z I-ligowym Zagłębiem ograniczyła się tylko do jednego występu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (11)
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 12.02.2017 r, o godz. 20:48
    A czy to ważne kto przyjdzie,obojętne kto by nie przyszedł to i tak nici z awansu dopóki będą grać ci którym na tym nie zależy

  • pol13 pol13 napisał(a) 12.02.2017 r, o godz. 19:55

    To napisz tu debilu jeden kto wg Ciebie powinien przyjść?
    Kto wg ciebie jest warty uwagi?
    Konkretnie nazwiskami lamusie jeden!
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 11.02.2017 r, o godz. 22:33
    Kolejna baletnica, o przepraszam, \"napaścior\", odchodzi z klubu, a wy nie skamlecie?
    Kto teraz będzie strzelał gole?
    Prezes? a może ja?

    Przecież Matič w końcu się \"odblokuje\", jeszcze rok, dwa, może trzy, i w końcu strzeli gola.



    No tak, zapomniałem, że macie nowego idola.

    Jest nim, niespełna 25 letni afrykańczyk, który w swojej \" bogatej\" ligowej karierze ma 7 strzelonych goli w okresie 8 lat, co daje średnią, mniej niż jeden strzelony gol w ciągu roku. Na dodatek, ten nowy \"napaścior\", swój ostatni mecz rozegrał, bodaj w czerwcu 2015.
    Do Zagłębia przychodzi, będąc bez jakiejkolwiek przynależności klubowej.

    Jakiś dowcipniś napisał, że Zagłębie podpisując z nim kontrakt, wzmocniło się.




  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 11.02.2017 r, o godz. 07:51
    Widzę że ktoś podjął odpowiednią decyzję i odesłał ławkowiczów do macierzystego klubu. Bo my mamy swoich wychowanków którzy mogą ich zastąpić.Chyba mam rację.

  • pol13 pol13 napisał(a) 10.02.2017 r, o godz. 08:38


    Nic dodać nic ująć! !!
  • tropiciel tropiciel napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 23:08
    Bardzo dobrze...wynocha z Zagłębia...przyszły grajki, co to myślą, że z wielkiej Ległej, to mają wjazd na boisko za wygląd i nazwisko...
    Jeszcze, żeby razem z tymi wszystkimi wynalazkami cała Legła wyniosła się z Sosnowca. W każdym aspekcie.
    Odnośnie mieszających w klubie, odnośnie niewypałów z drużyny i odnośnie krzykaczy z trybun...
    wynocha Legła ! bo ostatnio tylko źle cała ta zależność Zagłębia od was wychodzi

  • eMeR eMeR napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 20:54
    \"a moze rzucic to wszystko\" i zaczac polegac tylko na sobie...byc nadal \"przyjaciolmi\" z Legia ale nie takimi co to maja sie cieszyc na kazdy ochlap rzucony ze stolycy...wiecej szacunku dla siebie, byly takie czasy kiedy mowilo sie ze Warszawa lezy zaraz pod Sosnowcem.
  • dark crusader dark crusader napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 20:25
    Wystarczyło żeby nam dali Wieteskę.Ale nie,lepiej dać go do Chrobrego a do nas szrot.

  • lysysyberka lysysyberka napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 20:16


    Niech ta nasza kochana L wypożyczy nam Radovicia i Pazdana:)
  • pol13 pol13 napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 18:29

    Krzyż na drogę. ...takie oto wzmocnienia daje nam ten partnerski klub!!!!
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 09.02.2017 r, o godz. 18:05
    Matić to zrozumiałe słaby jest, ale co do Handzlika to nie wiem skoro zagrał w jednym meczu, to po co było chłopaka blokować skoro mógł grać w innym klubie


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


LPDrużynaMPBramki
1.Sandecja Nowy Sącz326050-27
2.Zagłębie Sosnowiec325451-42
3.Olimpia Grudziądz325347-33
4.Górnik Zabrze325248-34
5.Chojniczanka Chojnice325249-44
6.Miedź Legnica325144-27
7.GKS Katowice325044-31
8.Podbeskidzie Bielsko-Biała325037-34
9.Wigry Suwałki324945-41
10.Stal Mielec324234-39
11.Pogoń Siedlce324132-42
12.Chrobry Głogów323947-48
13.Stomil Olsztyn323747-45
14.GKS Tychy313438-46
15.Wisła Puławy313233-46
16.Bytovia Bytów323136-46
17.Znicz Pruszków322933-61
18.MKS Kluczbork322432-61
 źródło: 90minut.pl 
2017/05/25 13:44» Terminarz


Sklep Kibica Sklep Kibica  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2017

Przychodzą:
Dawid Kudła (Pogoń Szczecin)
Arkadiusz Jędrych (Pogoń Siedlce)
Mateusz Cichocki (Ruch Chorzów)
Matko Perdijić (Polonia Bytom)
Nuno Malheiro (GD Vitória de Sernache)
Konrad Wrzesiński (Pogoń Siedlce)
Robert Sulewski (Stal Mielec)
Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa)
Szymon Lewicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Alexander Christovão (Javor Ivanjica)

Odchodzą:
Robert Bartczak (powrót do Legii)
Dominik Boettcher (?)
Łukasz Bogusławski (GKS Tychy)
Wojciech Fabisiak (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Michał Fidziukiewicz (GKS Tychy)
Krzysztof Markowski (?)
Sebastian Dudek  (?)
Łukasz Matusiak (GKS Tychy)

Konrad Michalak (powrót do Legii)
Jovan Ninković (?)
Jakub Szumski (powrót do Legii)
Kamil Wiktorski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Marcin Sierczyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)
Konrad Budek (Znicz Pruszków)

Pogrubiony wpis to transfer pewny

Sparingi - Lato 2017 więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-07-29, 15:30I liga: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2017-08-05, 17:00I liga: Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2017-08-10, 08:001/16 finału Pucharu Polski: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2017-08-13, 20:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce 2017-08-18, 20:00I liga: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2017-08-23, 19:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2017-08-26, 17:00I liga: Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
Na forum » pokaż
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony