Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Głogowie JP, 2016-05-29, 18:00

- Solidnie na te punkty zapracowaliśmy - ocenił spotkanie w Głogowie szkoleniowiec Zagłębia Tomasz Łuczywek.
Konferencja prasowa po meczu w Głogowie

Tomasz Łuczywek:
- Oczywiście cieszymy się ze zwycięstwa na trudnym terenie w Głogowie. Po serii meczów wyjazdowych, w których nie udało nam się zdobyć kompletu punktów, dzisiaj zdobywamy ten komplet. Solidnie na te punkty zapracowaliśmy. Wydaje mi się, że stwarzając sobie tyle sytuacji, wykorzystaliśmy trzy i wygraliśmy mecz. Chciałem pogratulować obu drużynom, bo jak na te warunki, które nas dziś spotkały, mecz stał na wysokim poziomie i nie brakowało sytuacji z obu stron.

Ireneusz Mamrot:
- Gratulacje dla trenera Zagłębia za trzy punkty. Z przebiegu gry zwycięstwo Zagłębia zasłużone, natomiast duży wpływ na to miał początek drugiej połowy. Zabrakło koncentracji przy straconych bramkach. Można mówić też o błędach, ale nie będę odbierał niczego przeciwnikom. W piłce najważniejsze jest 4-5 minut po straconej bramce, a my po dwóch minutach dostaliśmy kolejną. Zagłębie miało kolejne sytuacje, ale były one spowodowane tym, że nastawiliśmy się na grę zdecydowanie ofensywną i bardzo mocno ryzykowaliśmy, narażając się na kontry. Mieliśmy też swoje sytuacje i mogliśmy strzelić bramkę. Za dużo było niewymuszonych strat w naszym zespole. Nie zagraliśmy tak dobrze, jak w pozostałych spotkaniach. Czegoś nam zabrakło. Żałujemy, że tak wyszło, bo chcieliśmy pożegnać się z własną publicznością zwycięstwem.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony