Wypowiedzi trenerów po meczu w Płocku kd, 2015-11-22, 15:48

W opinii obu trenerów kluczowym momentem meczu była szybko stracona przez Zagłębie bramka na początku drugiej połowy. Zapraszamy do lektury zapisu konferencji prasowej po dzisiejszym spotkaniu.
Wypowiedzi trenerów po meczu w Płocku

Artur Derbin: - Kluczowym momentem tego meczu była zapewne pierwsza minuta drugiej połowy. Nie będziemy się w żaden sposób tłumaczyć, ale przy braku pełnej regeneracji nie ma takiej koncentracji i przypuszczam, że w tym momencie tego zabrakło. Jeszcze nie zdążyłem dojść nawet na ławkę i już przegrywaliśmy 2-1. Taka huśtawka nastrojów w naszych szeregach, bo trzy dni temu była euforia, gramy w półfinale Pucharu Polski, natomiast dzisiaj niestety trzeba przełknąć gorycz porażki. Przed nami jeszcze mecze z GKS-em Katowice i z Zawiszą Bydgoszcz, także teraz musimy się podnieść i musimy być zmotywowani na te dwa ostatnie mecze

Adam Majewski: - W imieniu swoim i trenera Marcina Kaczmarka, który z różnych względów dzisiaj nie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu oficjalnie, chciałem podziękować własnej drużynie, która zagrała bardzo dobry mecz z rywalem trudnym. Nie oszukujmy się, wiedzieliśmy przed meczem, że to będzie ciężkie spotkanie. Pierwsza akcja tego meczu mogła spowodować to, że mogło się to wszystko potoczyć inaczej, gdyż Zagłębie miało doskonałą sytuację i trafiło w poprzeczkę. Później my objęliśmy prowadzeni. W końcówce, jak to bywa w naszym stylu straciliśmy śmieszną bramkę po kuriozalnym błędzie. Wydawało się, że po przerwie Zagłębie złapie wiatr w żagle, ale tak jak powiedział trener Zagłębia szybko strzeliliśmy bramkę i to był kluczowy moment meczu. Później bardzo dobra gra naszego zespołu. Stworzyliśmy dwie bardzo dobre sytuacje, gdzie mogliśmy podwyższyć rezultat spotkania. Później to się udało. Było widać po Zagłębiu, że jest troszeczkę zmęczone po tym meczu z Cracovią, dlatego cieszymy się, że wygraliśmy. Gratulację dla naszej drużyny, bo zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz.