Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
ZSTV: Kibicowski film z meczu z Arką (pk), 2015-08-23, 10:25 źródło: własne

Prezentujemy atmosferę na Stadionie Ludowym podczas meczu 4. kolejki I ligi Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia. W materiale wideo doping i oprawy meczowe.
ZSTV: Kibicowski film z meczu z Arką
Galeria Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 26.08.2015 r, o godz. 09:38
    To dzięki wam Matoły nie będziemy oglądać meczów na Ludowym. Na wyjazdy też was nie wpuszczą. Idźcie bandziory na Borki albo na bagry i tam się pozabijajcie. Albo jeszcze lepiej, jeździe do Gdyni i Lubina i tam zróbcie zadymę.

    RoT_Wajler
  • raf35 raf35 napisał(a) 25.08.2015 r, o godz. 22:46
    Kibicie wszystkich klubow wprowadzaja co jakis cos nowe przyspiewki a my stoimy w miejscu
    Ja sam wymyslilem 1 taka co mozna by ja spiewac na samym wejsciu pilkarzy i mysle ze fajnie by to wyszlo z powtarzaniem krytej
    Wszyscy chcemy by Zaglebie gralo w Ekstraklasie ale czym nie przyciagnac sponsorow jak nie dobra atmosfera na trybunach
    Rozumiem ze trzeba pojechac takiemu wrogowi jak Arka ale przez 70% meczu w tv bylo slychac Arka co.... na 2 trybuny i potem tak sie bawi tak sie bawi Zaglebie hm w ogole to prowadzacemu doping na Arce chyba sie zacial film czasami i sam juz nie wiedzial o co chodzi....
    Wiekszosc moich znajomych ogladacjacych mecz w tv jest zdania oprawa Ektraklasa doping..patologia i to smutne slyszec
  • Domin77 Domin77 napisał(a) 24.08.2015 r, o godz. 13:13
    raf35 dobry pomysł z tym konkursem

  • raf35 raf35 napisał(a) 24.08.2015 r, o godz. 01:45
    Fajny meczyk i oprawa ale tymi dopingiem moglibysmy cos w koncu zmienic
    Jezdze na mecze Zaglebia od pamietnych wyjazdow Gornik Brzecze Janina Libiaz czy Grunwald Ruda Slaska hm wieki temu ale przyspiewki mamy ciagle te same mozna by w koncu cos urozmaicic
    Ja sam mymyslilem juz 2 krotkie teksty i mysle ze moglyby sie przyjac
    Moze tak zrobic konkurs i kazdy z Kibicow niech cos tam podesle i sie cos wybierze hm

  • Zagłębiak1906 Zagłębiak1906 napisał(a) 23.08.2015 r, o godz. 15:07
    Doping świetny...Ale troszkę za dużo tych wyzwisk (być może było to związane z tą ,,akcją\'\' przyjezdnych prze meczem, ale pod koniec meczu było cudownie kiedy zapomnieliśmy o przyjezdnych kibicach i razem ze wspaniałą krytą bawiliśmy się przednie :)

    Więcej dopingu ZS, mniej wyzwisk i będzie perfekcyjnie :D
  • matik800 matik800 napisał(a) 23.08.2015 r, o godz. 14:13
    Zagłębie może powalczyć o ekstraklase. Jednakże moim zdaniem w tym sezonie się utrzyma. W następnym awansuje razem z termalicą która spadnie. Atak w ogóle to:
    Zagłębie gol tolololo....
  • nodac nodac napisał(a) 23.08.2015 r, o godz. 13:20

    co tu duzo gadac,swietna gra,swietna atmosfera,wspaniala sobota w sosnowcu,miażdżymy inne ekipy jesli chodzi o gre,troszke brakuje koncentracji od poczatku
  • SZIFO SZIFO napisał(a) 23.08.2015 r, o godz. 12:16
    Piłkarsko super,ultras super- WIĘCEJ NIŻ DUMA Pozdrawiam.