Robert Stanek: Zagraliśmy bardzo ofensywnie - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Robert Stanek: Zagraliśmy bardzo ofensywnie (pt), 2015-05-20, 22:44

- Dzisiaj zagraliśmy bardzo ofensywnie, ze względu na to, że po trzech remisach chcieliśmy wreszcie zdobyć komplet punktów - powiedział Robert Stanek po meczu, który zakończył się czwartym kolejnym remisem.
Robert Stanek: Zagraliśmy bardzo ofensywnie

Robert Stanek:
- O ile wcześniej nie zawsze dobrze wchodziliśmy w mecz, to dzisiaj, jeżeli chodzi o pierwszą połowę, to nie mam do chłopaków żadnych pretensji, bo przez cały czas kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku i stwarzaliśmy sobie sytuacje. W drugiej połowie złe wyprowadzenie piłki i kontra Kluczborka, na co uczulaliśmy zawodników, po której tracimy bramkę.

- Cóż, chwała chłopakom za to, że nie poddali się, stwarzali sytuacje, strzelili bramkę na 1:1, a mogli jeszcze strzelić kolejne. Dzisiaj zagraliśmy bardzo ofensywnie, ze względu na to, że po trzech remisach, chcieliśmy wreszcie zdobyć komplet punktów. Ten punkt bardzo szanujemy, bo wiadomo w jakich okolicznościach go zdobyliśmy.

Andrzej Konwiński:
- Zarówno my, jak i Zagłębie, mieliśmy swój plan na ten mecz. Piłka nożna jest przewrotna. Oczywiście z gry mieli więcej gospodarze i my założyliśmy, że ten mecz będzie miał taki przebieg. Konsekwentnie, minuta po minucie, realizowaliśmy swój plan i niewiele zabrakło, żebyśmy wykonali sto procent normy, dlatego że chcieliśmy przywieźć stąd trzy punkty.

- Niewykorzystana czysta sytuacja na 2:0 uskrzydliła jeszcze bardziej gospodarzy. Do tego wszystkiego dołożyła się ogromna moc z trybun i Zagłębie strzeliło bramkę wyrównującą. Z tego, co zdążyłem zauważyć, nasi rywale powygrywali mecze. Myślę, że do samego końca będzie w tej lidze ciekawie.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony