Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Robert Stanek po meczu w Puławach JP, 2015-05-16, 22:46

- Taka jest piłka, w meczu z Rybnikiem strzeliliśmy bramkę w doliczonym czasie gry, dzisiaj straciliśmy. Szanujemy ten punkt - powiedział po meczu w Puławach Robert Stanek.
Robert Stanek po meczu w Puławach

Robert Stanek:
- Fajnie weszliśmy w mecz. Stworzyliśmy dwie sytuacje bramkowe i w końcu trafiliśmy na 1:0. Widać, że Wisła Puławy jest drużyną poukładaną i nieprzypadkowo zdobyła tyle punktów. Gospodarze przejęli inicjatywę, ale nic z tego wynikało, nie było żadnych sytuacji bramkowych.

- Zaczynamy drugą połowę, wszystko jest pod kontrolą. Łukasz Tumicz ma sytuację, nie strzela. Piłka zagrana do boku. Nie wiem, czemu nikt z naszych zawodników nie zrobił wybloku na dośrodkowanie. Najmniejszy chyba zawodnik na boisku wyskakuje i strzela bramkę i remisujemy mecz. Taka jest piłka, w meczu z Rybnikiem strzeliliśmy bramkę w doliczonym czasie gry, dzisiaj straciliśmy. Szanujemy ten punkt.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony