Jakub Arak: Źle weszliśmy w mecz, ale wygraliśmy - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jakub Arak: Źle weszliśmy w mecz, ale wygraliśmy (pt), 2015-03-28, 21:18

- Za wszelką cenę chcieliśmy wyrównać jeszcze przed przerwą, a jak się udało, to strzelić drugą bramkę - powiedział Jakub Arak, który mimo urazu stopy, zdobył w meczu z Rakowem dwie bramki.
Jakub Arak: Źle weszliśmy w mecz, ale wygraliśmy

(Na zdjęciu: ten strzał Jakuba Araka dał Zagłębiu wyrównanie)

Jakub Arak:
- Osobiście najbardziej cieszę się z tego, że wygraliśmy i cieszyłbym się nawet gdybym nie strzelił żadnej bramki. Wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, ale przyjmujemy to zwycięstwo z pokorą, bo zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze wiele pracy. Kto wie, jakby się to potoczyło, gdyby nie świetne interwencje Wojtka Fabisiaka. Cała drużyna pokazała charakter, bo źle weszliśmy w mecz, ale wygraliśmy, chociaż kosztowało nas to bardzo wiele sił.

- Wiadomo, że moim głównym zadaniem jako napastnika jest strzelanie bramek, ale to nie jest najważniejsze. Wolałbym wygrać mecz nie strzelając bramki, niż przegrać strzelając. Cały czas musimy dużo pracować na treningach, szczególnie nad konsekwencją w defensywie. Tracone bramki powodują, że tak jak dzisiaj, mecz jest bardzo nerwowy do samego końca.

- Nie wiem, jak to odebrali inni, ale ja po straconej bramce wiedziałem, że trzeba dać z siebie wszystko. Za wszelką cenę chcieliśmy wyrównać jeszcze przed przerwą, a jak się to udało, to strzelić drugą bramkę. Do meczu przystąpiłem z urazem stopy, w dodatku na początku meczu obrońca sfaulował mnie w tą stopę na żółtą kartkę. Najważniejsze, że wytrzymałem prawie 70 minut. Mam nadzieję, że do meczu z Rozwojem uda się ten uraz wyleczyć.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony