Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Robert Stanek: Chwała chłopakom (pt), 2015-03-14, 19:24

- Chciałem podziękować chłopakom, bo odwalili dzisiaj kawał dobrej roboty - powiedział trener Robert Stanek po zwycięstwie, który przywróciło Zagłębiu nadzieję na włączenie się do walki o awans.
Robert Stanek: Chwała chłopakom

Robert Stanek:
- Błękitni to nie jest przypadkowa drużyna. Oglądałem ich mecz z Cracovią i gratuluję trenerowi wspaniałego zespołu. Chciałem podziękować chłopakom, bo odwalili dzisiaj kawał dobrej roboty i chwała im za to.

- Co zmieniliśmy? W poniedziałek biegaliśmy, we wtorek się posiłowaliśmy, w środę graliśmy, w czwartek bawiliśmy się, w piątek rozruch i dzisiaj mecz. Oczywiście żartuję. Zeszliśmy z pewnych obciążeń, które były wcześniej. Byli załamani tym, co się stało w Brzesku. Daliśmy im odetchnąć. Nie było długich odpraw, bardzo krótkie treningi i tyle.

- Jak Jovan podchodził do piłki, to uwierzcie mi, byłem przekonany, że on tą bramkę strzeli. Dlaczego? Bo w środowym sparingu też strzelił gola na przełamanie. Chwała mu za to, że podszedł, zaryzykował i trafił. Mamy mocną drużynę, ale czy będziemy grać o awans? Nie wiem. Interesuje nas tylko najbliższy mecz z Limanovią.

Krzysztof Kapuściński (trener Błękitnych):
- Gratuluję Zagłębiu zwycięstwa. Mieliśmy pomysł na grę, który realizowaliśmy, ale tylko do momentu straty bramki. Później to wszystko się posypało. Za mocno się otworzyliśmy, szybko dostaliśmy dwie kolejne bramki i było po meczu. Niestety nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli.

- Mieliśmy świadomość tego, z jaką gramy drużyną. Na dzień dobry trafiliśmy na kandydatów do awansu: Kluczbork i Zagłębie. Dopóki będziemy grali w Pucharze, to niestety będę musiał rotować siłami zawodników. Nie ukrywam, że dzisiaj dałem odpocząć niektórym zawodnikom i ta drużyna może już nigdy w takim zestawieniu nie zagrać. Może gdybyśmy już w pierwszym meczu z Cracovią pogrzebali swoje szanse, to dzisiaj wyszłaby inna jedenastka. Cracovia odpoczywa jeden dzień dłużej i ja tą porażkę biorę na siebie, bo nawet zmiany, jakich dokonywałem, były robione pod kątem meczu pucharowego.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (12)
  • kosa kosa napisał(a) 16.03.2015 r, o godz. 19:59
    Spectator no i co z tego że jakaś wieś wygrała w Kluczborku,nasze Zagłębie zweryfikuje umiejętności tego zlepka przypadkowych grajków ,jedyny znany w tym zespole to były piłkarz naszego zespołu M.Grunt i w tym przypadku nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Zagłębia które ma więcej doświadczenia i nie ma już na ławce człowieka który nastawiał zespół tylko na to aby nie stracić bramki
  • Spectator Spectator napisał(a) 15.03.2015 r, o godz. 22:46
    Zwycięstwo cieszy ale to wszystko są tylko półśrodki. Fajnie, że chłopcy się odblokowali szczególnie w meczu przeciwko mocno rezerwowym Błękitnym. W środę szykują się na Cracovię. To nie jest jednak nasze zmartwienie. Grali rezerwami to dostali w d..ę. W sobotę czeka nas prawdziwy test. Limanovia wygrała z Kluczborkiem i to nie był przypadek! Do Limanowej ściągnięto obcokrajowców i nawet nasz Michał Grunt się tam znalazł na wypożyczeniu. Widać, że poważnie myślą o utrzymaniu i teraz zaczyna się lanie. Mam tylko nadzieję, że Zagłębie się o tym nie przekona. Wygraliśmy bo zagraliśmy tak jak pozwolił nam przeciwnik. Poza pewną świeżością w drużynie nie zauważyłem zwyżki formy. Jak tylko Błękitni spięli się trochę może w dwóch góra trzech akcjach to w naszej obronie powiało grozą. Zobaczycie jak tylko do Sosnowca przyjedzie drużyna, która potrafi się bronić i dobrze skontrować to skończy się jak zwykle. Przestańcie już pompować z tym awansem bo nie ma dziś na to kasy. W każdym razie należą się chłopakom słowa uznania za to, że dobili słabego przeciwnika. Hubert Tylec powinien wyciągnąć lekcję z sytuacji 100% bo takie piłki muszą siedzieć w siatce.

  • kosa kosa napisał(a) 15.03.2015 r, o godz. 13:41
    lewik 1950 to jest ocena meczu a zwycięstwo w Limanowej utwierdzi mnie czy coś drgnęło po zmianie tego nieudacznika ,choć Limanovia -Limanovii nie równa tym składem mogą wiele zdziałać bo ten sezon mają stracony natomiast gra Zagłębia mimo zwycięstwa przeciętna
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 15.03.2015 r, o godz. 12:55
    Sebastian Dudek - statystyki(TransferMarkt)

    Występy - 192 (Śląsk, Zawisza, Widzew, Zagłębie)

    Gole - 19

    Asysty - 11


    Statystyki mówią, że Dudek średnio strzelał gola w co 10 meczu, asystował w co 20 meczu.

    Ocenę skuteczności tego zawodnika pozostawiam entuzjastom jego talentu.

    Od siebie dodam tylko, że nie dziwi mnie, iż przeszedł z ekstraklasy do II(III) ligi, bez odstępnego.
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 15.03.2015 r, o godz. 10:46







    Witam Was dzisiaj czyli w niedzielę i nie mogę uwierzyć na własne oczy . Widzę innych kibiców Zagłębia choć nazwy pisarzy te same. Ale co nie którzy jeszcze są nie zadowoleni. Przepraszam a gdzie ta reszta ekspertów . Na tym zakończę miłej niedzieli życzę.





  • piterson123 piterson123 napisał(a) 14.03.2015 r, o godz. 22:05
    Cieszy wygrana tylko ......
    ,,Już we wtorek Błękitni zagrają rewanżowy mecz w ćwierćfinale Pucharu Polski z Cracovią. Trener Krzysztof Kapuściński chyba więc oszczędza czołowych zawodników na starcie w Krakowie. W wyjściowej jedenastce wystąpi tylko pięciu piłkarzy, którzy rozpoczęli 10 dni temu mecz z Cracovią \'\'

  • dark crusader dark crusader napisał(a) 14.03.2015 r, o godz. 21:43
    Gratulacje dla chłopaków.Choć wiem,że \"jedna jaskółka wiosny nie czyni\" i trzeba to potwierdzić już w następnym meczu z \"czerwoną latarnią\".Choć wiem,że może nie być łatwo.Oni dziś ograli lidera na wyjezdzie.
    Jest jeszcze coś co mnie cieszy:hejterzy dziś się prawie nie udzielaja.Mój wpis jest dopiero 6.Gdyby przegrali wpisywał bym się pewnie jako 15 albo dalej.
    Pozdro dla tych co są na dobre i na złe.

  • kosa kosa napisał(a) 14.03.2015 r, o godz. 21:31
    andrzej10 nie napisałem że go nie lubię ,ale że nie przepadam za nim a to co innego
  • andrzej10 andrzej10 napisał(a) 14.03.2015 r, o godz. 21:00
    Kosa teraz ci dowalę nie lubisz Dudka ale dla ciebie powinien być profesorem bo to inteligentny facet i zespół to docenił a w meczach ile stworzy sytuacji i wykonuje stałe fragmenty nie tylko w Zagłębiu ale wykonywał i zaliczał asysty w Śląsku w Widzewie Zawiszy i chłopie spadnij na ziemie bo to jest facet na miejscu i jak tak dalej pójdzie to mamy 1 ligę a może i wiecej

    BARY
  • kosa kosa napisał(a) 14.03.2015 r, o godz. 20:30
    choć nie przepadam za Dudkiem to w dzisiejszym meczu zagrał dobre spotkanie, choć mam jedno zastrzeżenie nie powinien wykonywać rzutów rożnych
  • art9 art9 napisał(a) 14.03.2015 r, o godz. 20:26
    Ninkovic mówi ze odeszli od schematów stąd tyle swobody w grze..więc nawet nie chce wiedzieć jakie to schematy wpajał do głów zawodników \"mędrzec z bytomia\" skoro tak tragicznie grali...
    Brawo Panowie, teraz już tylko do przodu!!
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 14.03.2015 r, o godz. 20:12

    Nowa miotła?? No może nie do końca, ale liczy się efekt. Sa 3 pkty.
    Dudek ładnie wypracował dwie bramki, w tym podanie na 3 brameczkę do Matthew September\'a (livescore) to pierwsza klasa. Oby to był początek świetnej passy.