Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jakub Arak: Wierzymy w to, że awansujemy kd, 2014-10-04, 21:01

Zabrakło trochę do zwycięstwa i z tego powodu jesteśmy bardzo niezadowoleni, bo ciężko pracowaliśmy. Będziemy ciężko pracować i głęboko wierzymy w to, że awansujemy w tym sezonie - powiedział po meczu najskuteczniejszy strzelec Zagłębia Jakub Arak.
Jakub Arak: Wierzymy w to, że awansujemy

Jakub Arak:
- Zabrakło trochę do zwycięstwa i z tego powodu jesteśmy bardzo niezadowoleni, bo ciężko pracowaliśmy, mieliśmy tego karnego, no szkoda, ale jesteśmy silną drużyną i podniesiemy się. Takie mecze nie są w stanie nas załamać. Będziemy ciężko pracować i głęboko wierzymy w to, że awansujemy w tym sezonie.

- Może jakś klątwa nad nami ciąży, bo zawodnik oddaje dzisiaj strzał gorszą nogą z 30 metrów trafia w spojenie, drugi dobija. Wydawało się, że wszystko jest poukładane, ale taka jest piłka. Cały czas ciężko musimy pracować i wierzę w to, żę będą te seryjne zwycięstwa i będziemy grać na zero z tyłu.

- Jeśli chodzi o karnego, to Sebastian jest bardzo dobry w tym elemencie. Na treningach pracuje nad tymi karnymi, a poza tym jest taka niepisana zasada w piłce, że poszkodowany nie powinien karnego wykonywać. Sebastian był wyznaczony. No szkoda, ale wielcy zawodnicy też nie trafiają często karnych. Na pewno nie mamy do niego o to pretensji.

- Jestem wypożyczony z Legii do końca sezonu, ale jak będzie to zobaczymy. Ja skupiam się tylko na tym, żeby pokazywać się z jak najlepszej strony na boisku, pracować na treningach i tylko to mnie interesuje, a o resztę proszę pytać prezesów i działaczy.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Vamara Sanogo (Legia Warszawa - ?) 
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Sparingi - Lato 2018
2018-06-27, 17:00Zagłębie Sosnowiec - Viitorul Constanța
2018-06-30, 14:00Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec
2018-07-04, 11:00Zagłębie Sosnowiec - MFK Karviná
więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-06-27, 17:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Viitorul Constanța 2018-06-30, 14:00Sparing: Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec 2018-07-04, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - MFK Karviná 2018-07-08, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Karpaty Lwów 2018-07-14, 14:00Sparing: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony