Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jakub Arak: Wszyscy zapracowaliśmy na to zwycięstwo (pt), 2014-08-01, 22:36

- Przez cały czas ciężko pracowaliśmy, szykując formę na ten pierwszy mecz - powiedział po meczu strzelec dwóch bramek Jakub Arak, odnosząc się do letnich sparingów, które nie zapowiadały tak okazałego zwycięstwa ze Stalą.
Jakub Arak: Wszyscy zapracowaliśmy na to zwycięstwo

Jakub Arak:
- Trzeba pogratulować całemu zespołowi, bo wszyscy zapracowaliśmy na to zwycięstwo. Wyniki w przedsezonowych sparingach są drugorzędne. My przez ten cały czas ciężko pracowaliśmy w ciszy i spokoju, szykując formę na ten pierwszy mecz. Najważniejsze, że wygraliśmy i z tego trzeba się cieszyć.

- Bramki cieszą, ale piłka jest takim sportem, że zawsze może być lepiej. Trzeba cały czas ciężko pracować i udowadniać swoją wartość. Jestem napastnikiem. Mam takie zadanie, że muszę być w polu karnym, a cały zespół pracuje na to, żebym strzelał bramki. Same strzały były łatwe, bo oddane z bliskiej odległości, ale przede wszystkim się cieszę, że tam się znalazłem. Bardzo chciałbym podtrzymać formę z tego meczu.

- Cały czas robiliśmy swoje. Chcieliśmy od początku narzucić swój styl gry, strzelić jak najwięcej bramek, a potem kontrolować to spotkanie. Po tym, jak zrobiło się 4:0, automatycznie się cofnęliśmy, Stal nie miała nic do stracenia, rzuciła się na nas i dlatego ten mecz tak wyglądał. Wiedzieliśmy, że tylko poważne błędy w defensywie mogą nam odebrać zwycięstwo. Wygraliśmy, ale w drugiej połowie pokazaliśmy, jak wiele jeszcze pracy przed nami.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3)
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3) Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3) Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3)
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3) Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3) Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3)
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3) Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3) Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec (galeria 3)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • kosa kosa napisał(a) 01.08.2014 r, o godz. 22:40
    Dokładnie


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony