Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Tumicz: Nie przeszliśmy obok meczu (pt), 2014-05-21, 21:24

- To była całkowita bezradność w naszym wykonaniu - podsumował występ swój i kolegów Łukasz Tumicz, który jeszcze w pierwszej połowie opuścił boisko z powodu kontuzji.
Łukasz Tumicz: Nie przeszliśmy obok meczu

Łukasz Tumicz:
- Całkowita bezradność w naszym wykonaniu. Pozostaje tylko przeprosić osoby, które przyszły na stadion i oglądały dzisiejszy mecz. Jeszcze bardzo dużo pracy przed nami i to nie tylko przed kolejnym meczem, ale żeby to wszystko odbudować i żeby funkcjonowało lepiej, bo w klubie naprawdę mamy zapewnione warunki na wysokim poziomie. Te warunki są na pewno wyższe niż na poziomie drugoligowym, dlatego my też nie chcemy grać na tym poziomie.

- Mamy trenera, który jest bardzo dobrym fachowcem i na pewno ani on, ani ci kibice nie zasłużyli, żeby ciągle grać w tej lidze. Także pozostaje się uderzyć w pierś i przygotować do następnego meczu. Kibicom na pewno może się wydawać, że przeszliśmy obok meczu, ale zapewniam, że tak nie było i bardzo staraliśmy się wygrać. Boli ta bezradność z przeciwnikiem, wydawałoby się dużo słabszym, który przyjechał tu z kilkoma młodzieżowcami w składzie. Na pewno się podniesiemy i w kolejnym meczu potwierdzimy, że to był tylko wypadek przy pracy.

- W pierwszej połowie musiałem zejść z boiska, bo poczułem ból w mięśniu i lepiej było nie ryzykować, bo uraz mógł się pogłębić. Zobaczymy, jak to będzie po wizycie u lekarza. Niestety mamy bardzo mało czasu do kolejnego meczu i nie wiem, czy będę w stanie w nim wystąpić. Na szczęście są pełnowartościowi zmiennicy. Mamy szeroką kadrę i na pewno w następnym meczu będziemy grali o zwycięstwo.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • arszik arszik napisał(a) 24.05.2014 r, o godz. 03:48


    dziadostwo Tumicz.Coś pokazał ?
  • lukaszmarcin lukaszmarcin napisał(a) 23.05.2014 r, o godz. 01:07

    Łukasz jak był na boisku to jeszcze to Zagłebie coś grało w ataku, a wy sie go czepiacie bo reszta łaziła spacerkiem 2 połowie
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 20:48
    Skąd mogli chłopaki wiedzieć, że Chrobry zremisuje z Calisią?
    Gdyby wiedzieli, przegraliby z Kluczborkiem, by wygrać z Zielona Górą.

  • Spectator Spectator napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 18:14
    CONCHITY SOSNOWIEC - UKP ZIELONA GÓRA 0:2!

    Jak chcieliście dać d..y to trzeba było wygrać z Polonią i przegrać w Kluczborku to przynajmniej nikt by nie patrzył na te wasze dziadostwo. Jak przyszliście do Sosnowca pograć sobie kilka sezonów w 2 Lidze za nasze pieniądze to dużo już nie zarobicie. Jeden Wrzesień co chce mu się biegać bo biedny chłopak nie wie jeszcze o co w tym pseudo-Zagłębiu chodzi. Piszę pseudo bo to od wielu już lat nie jest Zagłębie które oglądaliśmy z przyjemnością a zwykła kopanina amatorów z podwórka.
    To jest drużyna Prezydenta Górskiego i jego czerwonych pociotków. Wszystko zniszczyć i ukraść jak najwięcej to jego dewiza. To już nie jest Czerwone Zagłębie tylko Prorosyjskie!
    Graliście dobrze w kilku meczach i nawet zmiataliście w 15 minut przeciwnika z murawy i wszystko po to aby napompować ten balon \"WSZYSCY NA LUDOWY\" tylko powiedzcie po co? Przeciwnicy też grali pod was bo już nie mieli sił wygrywać mecz za meczem i żeby ich już nie męczyć oddaliście bez walki 2 mecze z Polonią i UKP na dodatek przed oddaną własną publicznością. Gwarantuję Wam, że jak przyjdzie sponsor do Zagłębia z pieniędzmi to takich graczy jak wy już u nas dawno nie będzie. Ale pewnie o to w Sosnowcu i wam też chodzi aby się nie przemęczyć i naszą kasę brać co miesiąc. Wasze niedoczekanie - AMATORZY!!!

  • keycee keycee napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 15:59

    Panie Tumicz ja byłem na tym meczu a pan przeszedł obok niego jak i reszta kolegów. Wrzuciliście iskierkę nadziei na awans w serca kibiców a potem jak już na prawdę stało się to realne odpuściliście bez pardonu!!! Przegrać po walce nie wstyd, ale rzucić ręcznik na ring przed walką, hańba. Niestety tak to wygląda z trybun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pol13 pol13 napisał(a) 22.05.2014 r, o godz. 09:59
    A z trybun tak to wyglądało Panie Tumicz!!!!!!!!!!
    Co macie powiedzieć kibicom????
    Że odpuściliście wyjątkowo 2 mecze no i przy okazji od buka trochę wleciało??????
    Przecież bylibyście już tutaj dawno skończeni!!!!!!!!!
    Wstyd i hańba!!!!!!!!!!!
    A rehabilitacja na kolejnych meczach o pietruszkę mnie nie interesuje!!!!!!!!
    Ja jak mam plan do wykonania i go nie realizuję to dają mi 1 kwartał ostatniej szansy a potem wyrzucają!!!!!!!
    Takie są dzisiaj realia, z tą różnicą że wy piłkarze dodatkowo jesteście oglądani i dopingowani przez kibiców który za to jeszcze płacą!!!!!!!!!!!

  • kosa kosa napisał(a) 21.05.2014 r, o godz. 22:23
    Naprzód Zagłębie ambicja dzisiaj wam karze grać na całego i walczyć do upadłego ,piękne ale nie realne dla pseudo piłkarzyków którzy nie są godni reprezentować barw naszego ZAGŁĘBIA!!!!!!!!!