Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Krzysztof Kaliciak: To był mecz walki! kd, 2014-03-30, 18:04

- Na pewno był to mecz walki. Z przebiegu meczu myśleliśmy, że będzie to inaczej wyglądać, że Jarota się cofnie, a my będziemy grać atak pozycyjny. Myślę, że był to jeden z naszych słabszych meczów, bo nie stworzyliśmy dużo sytuacji. - powiedział po meczu Krzysztof Kaliciak
Krzysztof Kaliciak: To był mecz walki!

Krzysztof Kaliciak: - Na pewno był to mecz walki. Z przebiegu meczu myśleliśmy, że będzie to inaczej wyglądać, że Jarota się cofnie, a my będziemy grać atak pozycyjny, że będą atakować nas wysoko. Myślę, że był to jeden z naszych słabszych meczów, bo nie stworzyliśmy dużo sytuacji. Pierwsza sytuacja to był rzut karny, a nie po jakiejś wypracowanej akcji.

- Na pewno ciężkie spotkanie, mimo to, że jak widać teoretycznie Jarota jest gdzieś tam na samym końcu, a stworzyła nam bardzo duże problemy, jak to było widać w meczu. Drżeliśmy na ławce, bo przy 1-0, jakaś głupia akcja może doprowadzić do remisu, i taka głupia akcja właśnie była. Na nasze szczęście nie udało się jej wykorzystać, a zaraz potem strzeliliśmy bramkę. Trzeba się cieszyć ze zwycięstwa i wyciągnąć z tej przeciętnej gry jakieś wnioski.

- Co do mojej kontuzji to jeszcze nie wiem, bo pierwszy raz mnie coś zakłuło w łydce w życiu, i muszę coś nad tym pomyśleć, bo mam jakieś urazy drobne, niewynikające z walki, tylko samoistne. Dopiero będę wiedział coś więcej na początku tygodnia jak pójdę do lekarza. Oby to nie było nic groźnego.


Galeria Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony