Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sławomir Jarczyk: Nasza przewaga była zdecydowana pp, 2013-11-03, 20:51

- Nasza przewaga była zdecydowana. Szkoda, że już w pierwszej połowie nie potwierdziliśmy tego bramką, bo były ku temu sytuacje - powiedział po meczu z Rakowem kapitan Zagłębia Sławomir Jarczyk.
Sławomir Jarczyk: Nasza przewaga była zdecydowana

Sławomir Jarczyk (obrońca Zagłębia):
- Nasza przewaga była zdecydowana. Szkoda, że już w pierwszej połowie nie potwierdziliśmy tego bramką, bo były ku temu sytuacje, ale najważniejsze, że w drugiej połowie się to udało.

- Zdajemy sobie sprawę jak wygląda tabela. Znaliśmy również wyniki wczorajsze i dzisiejsze, ale skupiliśmy się na sobie, bo nie ma co patrzeć na przeciwników. Najważniejsza jest nasza robota na boisku i dzisiaj tak jak sobie założyliśmy dopisujemy trzy punkty, i cieszymy się z kolejnego zwycięstwa.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony