Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Grube: Jedenastu facetów z jajami PT, 2013-10-12, 20:35

- Powiedzieliśmy sobie, że obojętnie co by się nie działo, musimy wygrać ten mecz – mówił po spotkaniu w Bytomiu pomocnik Zagłębia, Łukasz Grube.
Łukasz Grube: Jedenastu facetów z jajami

Łukasz Grube:
- W końcu wygrana. Po tych siedmiu remisach była w nas złość i chęć zdobycia kompletu punktów, ale te mecze różnie nam się układały. Dzisiaj pierwsi strzeliliśmy bramkę i konsekwentnie dążyliśmy do tego, żeby zdobyć drugą. Nie udało się, ale dzięki bardzo dobrej obronie wywozimy z Bytomia 3 punkty.

- Były takie mecze, jak z Wejherowem, czy Rozwojem, gdzie wkładaliśmy dużo serca i zaangażowania, strzelaliśmy bramkę, a później czegoś brakowało i kończyło się remisami. Zapomnijmy już o tych siedmiu remisach, mam nadzieję, że dzisiaj rozpocznie się nowa passa, passa zwycięstw.

- Wiedzieliśmy, że Polonia lubi grać w piłkę, a dla nas to dobrze, bo zdecydowanie łatwiej gra się z takimi drużynami, niż z przeciwnikiem, który tylko wybija piłkę. W szatni powiedzieliśmy sobie, że obojętnie co by się nie działo, to musimy ten mecz wygrać. Na boisku było jedenastu facetów z jajami, którzy w końcu pokazali, że warto stawiać na Zagłębie. To pierwszy mały kroczek w dobrym kierunku.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
5 Harpagańska Dycha 5 Harpagańska Dycha  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2017/2018

Przychodzą:
Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań)
Callum Rzonca (North Ferriby United AFC)
Bartłomiej Babiarz (GS Apóllon Smýrnis)

Odchodzą:
Terence Makengo (?)
Wojciech Łuczak (ŁKS Łódź)
Łukasz Mozler (Znicz Pruszków -?)
Bartosz Pikul (Stal Stalowa Wola)


 

Sparingi - Zima 2017/2018 więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony