Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Grube: Jedenastu facetów z jajami PT, 2013-10-12, 20:35

- Powiedzieliśmy sobie, że obojętnie co by się nie działo, musimy wygrać ten mecz – mówił po spotkaniu w Bytomiu pomocnik Zagłębia, Łukasz Grube.
Łukasz Grube: Jedenastu facetów z jajami

Łukasz Grube:
- W końcu wygrana. Po tych siedmiu remisach była w nas złość i chęć zdobycia kompletu punktów, ale te mecze różnie nam się układały. Dzisiaj pierwsi strzeliliśmy bramkę i konsekwentnie dążyliśmy do tego, żeby zdobyć drugą. Nie udało się, ale dzięki bardzo dobrej obronie wywozimy z Bytomia 3 punkty.

- Były takie mecze, jak z Wejherowem, czy Rozwojem, gdzie wkładaliśmy dużo serca i zaangażowania, strzelaliśmy bramkę, a później czegoś brakowało i kończyło się remisami. Zapomnijmy już o tych siedmiu remisach, mam nadzieję, że dzisiaj rozpocznie się nowa passa, passa zwycięstw.

- Wiedzieliśmy, że Polonia lubi grać w piłkę, a dla nas to dobrze, bo zdecydowanie łatwiej gra się z takimi drużynami, niż z przeciwnikiem, który tylko wybija piłkę. W szatni powiedzieliśmy sobie, że obojętnie co by się nie działo, to musimy ten mecz wygrać. Na boisku było jedenastu facetów z jajami, którzy w końcu pokazali, że warto stawiać na Zagłębie. To pierwszy mały kroczek w dobrym kierunku.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-24Ekstraklasa: Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 2018-12-01Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony