Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Trenerzy o meczu Zagłębia z Concordią (pt), 2013-07-13, 22:07

- Najważniejsze, że strzeliliśmy dwie bramki, wygraliśmy i jesteśmy w następnej rundzie - tak trener Kmieć podsumował spotkanie, w którym Zagłębie nie miało żadnych problemów z pokonaniem pierwszego pucharowego rywala.
Trenerzy o meczu Zagłębia z Concordią

Mirosław Kmieć:
- W tym meczu mieliśmy zrobić wszystko, żeby przejść dalej. To był nasz priorytet. Zakończyliśmy okres przygotowawczy, w którym trenowaliśmy dwa razy dziennie i troszkę to było widać. Przeciwnik ładnie się uwalniał i próbował grać piłką. Zaskoczył nas pozytywnie. Najważniejsze, że strzeliliśmy dwie bramki, wygraliśmy i jesteśmy w następnej rundzie. Do meczu z Wartą musimy się zdecydowanie lepiej przygotować. Ten tydzień będzie już trochę lżejszy, tak by przed Wartą wszystko robić na pełnej dynamice i szybkości. Myślę, że będziemy wtedy efektowniejsi i efektywniejsi.

Arkadiusz Matz:
- Gratuluję trenerowi fajnej, dojrzałej drużyny, która była od nas lepsza o dwie bramki. My dopiero w poniedziałek rozpoczęliśmy przygotowania po ciężkiej dla nas rundzie wiosennej. Część podstawowych zawodników odeszła z klubu. Próbujemy pomalutku złożyć ten zespół, ale graliśmy z drużyną dojrzalszą, lepiej od nas grającą piłką.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP)
Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP) Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP) Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP)
Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP) Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP) Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP)
Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP) Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP) Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg (PP)
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen - ?)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony