Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi trenerów po meczu w Polkowicach pk, 2013-06-09, 20:41

W pomeczowych wypowiedziach trenerzy nie szczędzili komplementów dla pod adresem obu drużyn oraz poziomu dzisiejszego widowiska. Zachęcamy to lektury tego co dzisiejszym meczu powiedzieli Mirosław Kmieć oraz trener drużyny z Polkowic Adam Buczek.
Wypowiedzi trenerów po meczu w Polkowicach

Mirosław Kmieć (trener Zagłębia):
- Jeżeli chodzi o drużynę przeciwną,  to wszyscy grają dobrze w tej lidze, wszyscy są świetni, ale dzisiaj to co zagrały Polkowice to mistrzostwo świata. Świetna drużyna, agresywna, dynamiczna, mądra, organizacyjnie przygotowana perfekcyjnie. Byłem pod ogromnym wrażeniem już na rozgrzewce i przygotowywałem chłopaków do ogromnej batalii i tak rzeczywiście było. Tym bardziej to podkreślam, że był to mecz o pietruszkę dla jednych i drugich, chyba że ktoś się pompuje, że zajmie czwarte czy piąte miejsce.

- Jeżeli chodzi o moją drużynę to jestem z nich dumny cały czas. Dla mnie jest ogromnym szczęściem, że mogę z nimi pracować. A dzisiaj to dobitnie pokazali w tym meczu o pietruszkę, narażali swoje zdrowie i swoją przyszłość. Walcząc do upadłego i dwa razy się podnosząc, z takim przeciwnikiem, tak dobrze zorganizowanym, dobrze wyszkolonym technicznie, dynamicznym, szybkim, agresywnym. Ja uwielbiam takich piłkarzy, którzy nie przebierają w środkach grając piłkę szybką, mądrą. Jest to dla nas ogromny sukces i czapki z głów przed moją drużyną. Jestem dumny, że mogę z nimi pracować. 


Adam Buczek (trener Górnika Polkowice): - Mecz mógł sie podobać kibicom i jednej i drugiej strony. Mimo tego, że to przedostatnia kolejka i nie było większej stawki, to nie był piknik. Oba zespoły chciały walczyć o zwycięstwo i na boisku było 22 zawodników, którzy cały czas walczyli. Warto było dzisiaj przyjść na stadion i obejrzeć ten mecz. Zespoły stworzyły pod koniec sezonu takie widowisko, na którym ludzie na pewno się nie nudzili.


Galeria KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony