Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Mirosław Kmieć: Nie tak to miało wyglądać (pt), 2013-03-09, 18:58

Zapraszamy do przeczytania zapisu konferencji prasowej po meczu Chojniczanki Chojnice z Zagłębiem Sosnowiec, w której uczestniczyli trenerzy obu zespołów - Mirosław Kmieć i Mariusz Pawlak.
Mirosław Kmieć: Nie tak to miało wyglądać

Mirosław Kmieć: - Nie tak to miało wyglądać. Jeżeli chodzi o grę, zaanagażowanie i stwarzane sytuacje, to wszystko było ok. Niestety wykończenie tych sytuacji to nie było to, o co nam chodzi. Decydująca była pierwsza bramka. Wychodzą z szatni dwa zespoły, rozgrzane i przygotowane do meczu i w pierwszej minucie tracimy bramkę. Rozumiem, gdybyśmy stracili bramkę w 90. minucie, ale mieliśmy cały mecz żeby odrobić stratę. Dążyliśmy do tego wszystkimi siłami i umiejętnościami, widocznie dzisiaj troszkę nam zabrakło.

- Nieważne, czy przy bramce był spalony, czy nie. Drużyna musi reagować niezależnie od sytuacji. To nie upoważnia zawodników do stania, krzyczenia i wyrokowania, czy sędzia zrobił dobrze, czy źle. Nie będę się wymądrzał, ani oceniał sędziego, bo bym się wygłupił.

Mariusz Pawlak: - Chciałbym zwrócić uwagę na dwa fragmenty. W pierwszej połowie do 25. minuty nie mogliśmy utrzymać piłki. W tym okresie Zagłębie zdominowało obraz gry. Druga sytaucja przy rzucie karnym. Nie chcę wyręczać sędziów w ich decyzjach, ale przy faulu na zawodniku, który wychodzi sam na sam, chyba należy się czerwona kartka. Nie chcę oceniać, po prostu chciałbym wiedzieć od czego to zależy. Najważniejsze, że zaczęliśmy od zwycięstwa na własnym stadionie. Chciałbym podziękować kibicom za to, że przyszli w dużej liczbie przy tak nieciekawej pogodzie.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • Pio1906 Pio1906 napisał(a) 09.03.2013 r, o godz. 20:02
    Jak się ma frajerów to trzeba ich lać. Tak mi kiedyś trener mówił gdy byłem juniorkiem.
    Wstyd, hańba! Najwyższy czas rozgonić tych darmozjadów i nie łudzić się że coś będzie lepiej. Z tą całą bandą lepiej nie będzie!

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
4 - Gonçalo Gregório
3 - Filip Karbowy
, João Oliveira
2 - Patryk Małecki
1 - Mateusz Grudziński, Nikolas Korzeniecki, Mateusz Szwed

ASYSTY:
3 - Dawid Gojny
2 - Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Szymon Pawłowski
1 - Lukáš Ďuriška, Filip Karbowy, Martim Maia, Krystian Stępniowski

ŻÓŁTE KARTKI:
3 - Dawid Gojny, Mateusz Grudziński, Filip Karbowy, João Oliveira, Szymon Pawłowski
2 - Kamil Antonik, Lukáš Ďuriška, Nikolas Korzeniecki, Martim Maia, Dawid Ryndak, Mateusz Szwed
1 - Maciej Ambrosiewicz, Gonçalo Gregório, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Piotr Polczak,
Kacper Radkowski, Jakub Sangowski, Szymon Sobczak  Łukasz Turzyniecki

Rozkład jazdy kibica 2021-03-07, 12:40GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2021-03-13, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 2021-03-20, 19:08ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec 2021-03-27, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2021-04-03Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
© 1998 - 2021 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony